Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HIMYM na wikipedii
07-16-2010, 02:09 PM
HIMYM na wikipedii
Przeglądając hasło "Przyjaciele" dla serialu Przyjaciele w wikipedii zauważyłem jak dosyć ubogi jest opis HIMYM. Fakt że łatwiej robić opis jak się serial zakończy ale tak czy siak jest biednie.

Co myślcie abyśmy tu razem na łamach forum a później na wikipedii trochę wzbogacili opis serialu?
________
Poniżej przedstawiam listę rzeczy które można zrobić na Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. i osoby które się podjęły napisania bądź przygotowania materiałów. Napisałem również które rzeczy już mamy, które wymagają pracy - ale mają już autora, oraz które jeszcze nie mają przypisanego wykonawcy. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły piszcie w tym temacie. A jeśli chcecie się czegoś podjąć piszcie na priv.

BIOGRAFIA

Ted - iheartHIMYM
Barney - Logan Rodriguez
Robin - woogirl
Lily - iheartHIMYM <- zrobione
Marshall - iheartHIMYM

STRESZCZENIA SEZONÓW

Sezon 1 - wolne
Sezon 2 - wolne
Sezon 3 - wolne
Sezon 4 - wolne
Sezon 5 - wolne

LISTA ODCINKÓW (Z OPISEM ORAZ WSZYSTKIMI INFORMACJAMI)

Lista odcinków znajduje się Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. . Najlepiej jakby od razu je tam edytować - chyba że ktoś by się podjął od razu całego sezonu, lub umówił się z innym użytkownikiem że podzieli się sezonami.

Sezon 1 - Zrobione przez nocoty
Sezon 2 - wykonywane przez: nocoty
Sezon 3 - wykonywane przez: nocoty
Sezon 4 - wykonywane przez: nocoty
Sezon 5 - wykonywane przez: nocoty

ZDJĘCIA I MATERIAŁY

To już wg uznania. Jak coś podeślecie tutaj po prostu wypiszę co już jest.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

Pozdrawiam. Póki co tyle Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-16-2010, 03:03 PM
RE: HIMYM na wikipedii
Bardzo dobry pomysł, w ogóle dziwie się że tak mało jest w polskim internecie o HIMYM który ma wielu fanów, sama liczba userów tego forum o tym świadczy. To chyba jedyne takie zbiorowisko informacji o tym serialu, są jeszcze jakieś blogi, ale żadnej strony internetowej w całości poświęconej HIMYM'owi. Wikipedia już taka jest że pewnie opis na dżustina bibera albo hane montane ma od dawna i to bardzo długi, a na HIMYM chodź jest już uznawany za jeden z najlepszych seriali wszech czasów, obok właśnie Frendsów, Housa, M.A.S.H.A czy choćby LOST'ów. Dla mnie jak i dla was HIMYM to klasyka która wciąż trwa, i warto złożyć hołd jej twórcą i pokazać że w Polsce też mają fanów. Jestem za pomysłem, osobiście mogę napisać Biografie, w sumie każdej postaci, kogo mi każecie, to napisze, problem miałbym najwyżej z Lily.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-16-2010, 03:57 PM
no to można zacząć już robić Smile. Zawsze będzie dodatkowa informacja - wspomniane przez Ciebie biografie. Dodatkowo inspirując się opisem przyjaciół, przydałoby się krótkie streszczenie sezonów. Ja mógłbym się tego podjąć ale mam mało czasu więc nie wiem Smile
07-19-2010, 11:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-19-2010 11:29 PM przez iheartHIMYM.)
To bardzo dobry pomysł. Rzeczywiście, HIMYM ma bardzo wielu fanów w Polsce. Można to zauważyć na filmwebie - jeszcze niedawno nasz serial znajdował się w pierwszej dziesiątce najchętniej oglądanych seriali w Polsce (teraz jest na 11. miejscu), wyprzedzając taką legendę, jaką jest Lost. Opis na wikipedii bardzo by się przydał ludziom, którzy przymierzają się do obejrzenia serialu. Moi przyjaciele planowali obejrzeć, jednak mimo moich licznych zachwaleń, po przeczytaniu polskich opisów zniechęcili się (czego nie rozumiem). Więc chętnie wzięłabym udział w takim `promowaniu` HIMYM'a w Polsce Biggrin

[Obrazek: banner6_eqaqrp.png]
When I get sad I stop begin sad and be awesome instead. True story.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-19-2010, 11:29 PM
no to generalnie do dzieła. Trzeba by zrobić na początek

- biografie bohaterów
- streszczenia sezonów

Kto chętny by to napisać?
07-19-2010, 11:30 PM
Ja mogę napisać biografię Lily - jako że jest moją ulubioną postacią Biggrin W razie czego, mogę też innych bohaterów.

07-19-2010, 11:35 PM
no to pozwolę sobie przejąć inicjatywę Smile

Jeśli mógłbym prosić iheartHIMYM dobrze jak byś już napisała. Będziemy kompletować biografie - później jak będą wszystkie wrzuci się na wikipedię Smile
07-20-2010, 10:44 AM
No to ja w wolnym czasie mogę zająć się biografią Barneya. A i apeluje do was żeby to było z charakterystycznych HIMYM'owym stylem, polecam HIMYMpedie i amerykańską wersję wikipedii i artykuł o serialu, bardzo dobrze napisane info, fan jak i nie fan zrozumie na czym polega serial itd. Może zrobimy sobie jakiś Banner, że wspieramy HIMYM w Polsce, ludzie zobaczą to się zainteresują.

"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-20-2010, 05:21 PM
Mogłabym zająć się także `produkcją` bannera. Jako, że mnóstwo czasu tracę w Photoshopie i innych programach graficznych, mogę zrobić coś pożytecznego. Wink

I takie pytanie: biografię wstawiać tu, tak? Bo nie jestem pewna, a nie chcę wstawić w złe miejsce Biggrin

07-20-2010, 05:59 PM
Nom super, to zrób Banner. A jeśli chodzi o biografie, to myślę że do kogoś na pw będzie najwygodniej, a potem jeśli będzie to dobra biografia to redakcja forum może umieści ją w miejscu gdzie rozmawia się o postaci np Lily.

07-20-2010, 06:10 PM
ja też mogę zrobić banner... będą dwa bo nie wiem co mam zrobić,a coś chciałabym Biggrin

[Obrazek: 6z0y1v.jpg]
07-20-2010, 06:15 PM
Im więcej tym lepiej, tylko żebyście takich samych nie zrobili heh. Nom wszystko najlepiej na PW wysyłać, prawdopodobnie do Nocoty który zaczął temat. W ogóle dziwie się że nei am takiego tematu na forum jak avatar/banner/sygnatura na zamówienie, tzn osoba potrafiąca stworzyć tego typu grafikę w wolnym czasie przygotowuje prezent dla proszącego.

07-20-2010, 06:20 PM
więc jaki dokładnie ma być ten bannerek? wymiary, napis?? ;p

07-20-2010, 06:27 PM
Napis pewnie "I support HIMYM", chyba, że ktoś ma inny pomysł. Ja np. robię wymiary 600x150, więc Ty możesz zrobić, np. taki bardziej kwadratowy. Ale ja niczego nie narzucam Biggrin

07-20-2010, 06:32 PM
600? sporo... zaraz się za to zabiorę Biggrin

07-20-2010, 06:34 PM
To ja bym prosił na PW Smile Jak zbierzemy przynajmniej część materiału to się wrzuci Smile
07-21-2010, 12:09 AM
a bannery gdzie umieścić chcecie?
07-21-2010, 10:55 AM
Nom, najlepiej jakby każdy kto zaangażuje się w projekt miał ej w sygnaturze, w linku jeśli będą za duże, ale jak będą np trochę większe tylko od sygnatury Ally to spokojnie można ustawić je jako swoją sygnaturę, ponadto, w każdym forum serialowym jakim jesteśmy warto w odpowiednim temacie je umieścić. Tak promujemy jednocześnie HIMYM w Polsce jak i nasze forum.

07-21-2010, 12:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-21-2010 12:31 PM przez Arturo DDZ.)
Ciekawy pomysł. Życzę powodzenia.
Taka mała sugestia - lepiej nie streszczać sezonów bo jak ktoś najpierw poczyta o HIMYM a potem będzie chciał obejrzeć to zepsuje sobie zabawę.

How I Met Your Mother - serial iście Legen-wait for it-dary
07-21-2010, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-21-2010 12:38 PM przez nocoty.)
zawsze można zaznaczyć że w tym miejscu są spoilery Smile. Albo zrobić odnośnik do "Streszczenia sezonów" - czy coś w tym stylu Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości