Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o Marshallu?
04-20-2010, 09:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-20-2010 09:14 PM przez nocoty.)
Co myślicie o Marshallu?
Co myślicie o niej? Jak postrzegacie tą postać? Darzycie ją sympatią czy przeciwnie?

Osobiście bardzo go lubię i pomimo tego że jest nieraz trochę za delikatny a wręcz groteskowy to naprawdę da się lubić. Smile Lubię jego wkręty związane ze zjawiskami paranormalnymi Razz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-20-2010, 10:30 PM
RE: Co myślicie o Marshallu?
Eh w każdym temacie bym musiał pisać najlepsza osoba z tego serialu dobrali świetnych aktorów każdego lubię można powiedzieć że przypadł mi do gustu koleś jest dziecinny jak na swój wiek i to mi się podoba, że nie patrzy na świat jak dorosły tylko chce nadal żyć jak żył. Jak kilka wad się utnie to mógł być autorytetem wielu ludzi.
04-20-2010, 11:44 PM
Najzabawniejsza postać z serialu (powaznie), mimika, gesty, i setki swietnych tekstow jakie padly z jego ust ;]
Milusi, a zarazem surowy (odcinek o trenowaniu dzieciakow kosza) Biggrin
Przebija wszystkich w tym serialu ;]

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-21-2010, 01:31 AM
Jason Segel/Marshall jest naprawdę świetny. Ma komizm sam w sobie. I po prostu nie da się go nie lubić. Smile

II MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja II 2011/2012
IV MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja III 2012/2013
Ranga przyjaciela od daaaaaawna
04-21-2010, 12:22 PM
Marshall wg mnie się rozkręca. No i te jego zabawne tesksty. Jak dla mnie nietypowy prawnik Smile
04-21-2010, 08:13 PM
Bez sprzecznie najlepszy przyjaciel Teda (oprócz Barneya ;-) ), pozytywna postać chociaż trochę za bardzo pod pantoflem pewnej pani zwanej - LILY:-)
04-21-2010, 08:53 PM
ale akurat ta jego pantoflowość tutaj jakoś mnie nie drażni ani nie gryzie Smile. Nie wiem - ma to może po prostu swój urok - i ta pantoflowość w sumie na ogół nie jest jakaś straszna. Może po za motywem wyjazdu do pizzeri razem z Tedem. Wtedy przesadził Razz
05-04-2010, 12:16 PM
ja bym tego w ogóle nie nazwała 'pod pantoflem' Razz przecież oni inaczej nie potrafiliby żyć, a jacy są szczęśliwi! Biggrin takich par nie ma, moi drodzy :> No i Lily też nie jest 'wolna' patrząc z tego punktu widzenia - ale wszystko jest na swoim miejscu i nikt nie narzeka, nooooo, fakt, ten wyjazd na pizzę trochę nie tak poszedł Biggrin

I'd like to la la la la love you .
05-11-2010, 04:47 PM
Marshall jest bardzo pozytywną osobą moim skromnym zdaniem Yeah może za bardzo gapowaty i ciapowaty czasami, ale chyba dzięki temu jest mega plusowy Yeah

(04-21-2010 08:53 PM)nocoty napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.ale akurat ta jego pantoflowość tutaj jakoś mnie nie drażni ani nie gryzie Smile. Nie wiem - ma to może po prostu swój urok - i ta pantoflowość w sumie na ogół nie jest jakaś straszna.

mogę się z tym zgodzić i to bardzo Yeah widać że kocha Lily i wcale mu nie przeszkadza być pod pantoflem Wink
05-11-2010, 05:13 PM
Cytat:No i Lily też nie jest 'wolna' patrząc z tego punktu widzenia - ale wszystko jest na swoim miejscu i nikt nie narzeka, nooooo, fakt, ten wyjazd na pizzę trochę nie tak poszedł
Już w temacie jednego odcinka pisałem. Ta idealizacja ich związku bardzo mi się podoba. Myślę że potrzeba takiego wzoru i przykładu w TV Smile. Jeśli ktoś chce się doczepić że przesadzony związek - tak ma być! Biggrin Dla mnie przynajmniej.

A co do tego że takich związków nie ma - myślę że są SmileSmile. Bądźmy przynajmniej takiej myśli Smile.
06-03-2010, 08:48 PM
Wygląd brzydal, postać mądra, inteligenta, czasami żałosna, głupia Smile Z Lilly pasują do siebie idealnie.
07-17-2010, 01:39 PM
Jak każdy zauważył, Super Barney i nudny Ted się uzupełniają, warto wspomnieć że teraz Ted nie jest już nudny, ale też do Barneya mu sporo brakuje. Osobną rolę ma Marshall, on pokazuje, że pomimo bycia w związku i bycia dojrzałym, można się dobrze bawić, być szczęśliwym i robić naprawdę zabawne i ciekawe rzeczy. Dlatego właśnie tych 3 jest takimi dobrymi braćmi, jeden szaleje, drugi szuka miłości a trzeci jest najstarszym bratem który nad nimi czuwa, i czasami też robi to co oni.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-18-2010, 12:27 PM
dla mnie Marshall to najlepsza postać serialu zaraz po Barneyu. te jego rytuały, wierzenie i wogóle wierzenie sprawia że naprawdę zajebiście się go ogląda. dużo śmiechu

"Whatever I start feeling sick I just stop being sick and be awesome instead. True story."
07-18-2010, 12:38 PM
Można powiedzieć że Marshall jest dziwny ale w pozytywnym sensie, i wymiata w swojej kategorii

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-18-2010, 06:11 PM
Świetna postać. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek poza Jasonem mógł go zagrać (zresztą, to samo myślę o reszcie ekipy Biggrin). Marshall jest lekko dziecinny, ale to właśnie go czyni takim... wyjątkowym. Oddany przyjaciel, bardzo dobry mąż i idealny synek Smile A w przyszłości: świetny ojciec.

[Obrazek: banner6_eqaqrp.png]
When I get sad I stop begin sad and be awesome instead. True story.
09-21-2010, 10:07 AM
Marshall jest po prostu sobą. Bywa, że ma odchyły, ale to chyba jak każdy w HIMYM. Prawnik z niego dość nietypowy i myśle, ze gdyby Marshall Eriksen żył naprawde, szczególnie w Polsce to mialby, jako prawnik, bardzo duże wzięcie Biggrin
09-22-2010, 04:28 PM
sposób, w jaki została wykreowana i to jak Jason wciela się w Marschalla...genialne!
a co do pary (małżeństwa!) jaką tworzy z Lily....Są takie pary na świecie - i są badzo zabawneSmile
09-22-2010, 05:56 PM
mi sie wydaje ze Marshal w serialu jest w cieniu innych jakos ja to tak odczuwam
09-24-2010, 05:21 PM
Marshall- mały chłopczyk w ciele wieeelkiego faceta Smile
najbardziej ustatkowany z nich wszystkich, zgadzam się.

"Don't be a hero Scherbatsky!."
09-28-2010, 10:57 AM
Marshall jest moją ulubioną postacią zdecydowanie. Jego żarty i sytuacje z nim związane zawsze powodują u mnie wybuchy śmiechu, no i bije od niego prawdziwe ciepło, poza tym wydaje mi się, że ma najlepsze relacje z każdym z 5 przyjaciół.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości