Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o Marshallu?
04-24-2011, 04:00 PM
RE: Co myślicie o Marshallu?
Najlepsze jak oddał swój klapnięcie Barneya wtedy na święcie dziękczynienia Smile Chciał nauczyć wszystkich czegoś... Bardzo dobry człowiek, ale bardzo przerysowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2011, 07:12 PM
Fajny facet Wink Trochę zbyt przerysowany, jak wspomnieli poprzednicy, ale jest bardzo słodki Smile Do tego to kochający mąż, delikatny, wrażliwy, czasem wstydliwy.. Uwielbiam!

[Obrazek: 67428150.jpg]
09-11-2011, 02:03 PM
zbyt "przemiły", jak się patrzy na faceta jego pokroju ma się wrażenie, że powinien być troszkę bardziej charakterny
09-29-2011, 06:57 PM
Miły facet, oddany Lily, ale potrafi postawić na swoim i nie odpuścić. Podoba mi się postać sama w sobie. Bardziej ją toleruje niż Barneya, ale naprawdę nie wiem dlaczego.
09-29-2011, 10:22 PM
chyba dlatego,że Marshall jest uosobieniem dobrego,życzliwego człowieka z Minessoty obdarzonego świetnym poczuciem humoru, który gotowy jest zrobić wszystko dla przyjaciół, Barney zaś to zło wcielone Biggrin
10-04-2011, 10:14 PM
Marshall - taki poczciwiec Biggrin ja go zawsze tak określam. Fajna postać, sympatyczna, miła, ciapowata ale nie da się go nie lubić Wink Przyjaciel na którym można polegać no i dobry człowiek, wesoły, który widać było nie raz, w święta czy na święcie dziękczynienia że zależy mu przede wszystkim na dobru innych i na jak najmilszej atmosferze, ma w sobie coś z dziecka, chciałbym mieć takiego przyjaciela jak Marshall choć raczej tak miłych ludzi jak on nie ma Biggrin
10-05-2011, 03:29 PM
Cytat:ciapowata
Taa Biggrin szczególnie w The Fight ("Cocoa Break!") Razz

Postać lubię, bardzo fajny i sympatyczny. Jego związek Lily jest świetny, dobrze się dobrali ;p Poza tym + za chęć ochrony środowiska ^^
10-06-2011, 07:10 PM
Postać, która wg mnie ma największy potencjał komediowy w serialu. Jego (Jasona Segela jako Marshalla) ekspresja ruchowo-mimiczna jest kapitalna; mimo że przerysowana, wciąż wygląda bardzo naturalnie i śmieszy. Noo, przynajmniej mnie.
Scena, w której odpowiada na zarzut Lily mówiąc, jak to najwidoczniej gouda sama się pokroiła i poukładała na talerzu - absolutne mistrzostwo świata, myślałem, że fiknę z fotela Giggle
Ogólnie cały ten odcinek jest doskonały - Marshall i jego fotomontaże wysyłane do przyjaciół, z piosenkami własnego autorstwa Rotfl
10-06-2011, 11:20 PM
No to było dobre Biggrin też miałem niezłą bekę jak wysyłał im te piosenki, hahah xD
11-02-2011, 04:12 PM
Bardzo pozytywna postać, czasami za bardzo przejmuje się byle błachostkami.
typu jak w tym odcinku w którym kłócili czym szybciej dotrą na miejsce i jego postanowienie ze przebiegnie ten dystans ;D
03-24-2012, 01:50 PM
Chociaż moją ulubioną postacią jest Barney, to kocham wątek z Marshalem, który ma fobie, że urodzi mu się córka.

Akcja w klubie ze stripteasem i "na scenie marnuje sobie życie córka Marshala" śmieszy mnie do łez.
04-07-2012, 11:36 PM
Nie da się nie lubić tej postaci. Jest zabawny, przyjacielski, ciepły... same zalety. Idealny przyjaciel, świetny facet, chociaż i naiwny.

[Obrazek: tumblr_meyv2xeEGv1qauy8so2_r1_500_large.gif]
05-05-2012, 12:52 AM
Pozytywna postać niczym mnie chyba nie zraził ma fajne tekst ale i tak wydaje mi się z nich najbardziej nieśmiały i cichy.

[Obrazek: 58ce26ff38aad.jpg]
06-02-2012, 05:32 PM
Marshall był przystojniakiem w pierwszych sezonach,potem się trochę zapuścił,tak jak i Robin :)Jest totalnie przerysowany,ale to jego(nie licząc Barney'a) teksty i zachowania najczęściej mnie rozbrajają,np. w odcinku,w którym wszystkim wysyłał śpiewające wiadomości Biggrin

no i ma totalnie pokręconą rodzinę...Razz
07-29-2012, 04:15 PM
(06-02-2012 05:32 PM)inka83 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Marshall był przystojniakiem w pierwszych sezonach,potem się trochę zapuścił,tak jak i Robin :)Jest totalnie przerysowany,ale to jego(nie licząc Barney'a) teksty i zachowania najczęściej mnie rozbrajają,np. w odcinku,w którym wszystkim wysyłał śpiewające wiadomości Biggrin

no i ma totalnie pokręconą rodzinę...Razz

Co racja to racja! ;-))

Poza tym fajny człowiek: sympatyczny, miły, lubię jak go Barney porywa Biggrin
01-30-2013, 11:20 PM
Szkoda mu go czasem, że jest tak naiwny, bo to naprawdę fajny gość. Szczerze, mogłabym mieć takiego męża - nie dość, że zaradny, wysoki, to jeszcze ma rozbrajające poczucie humoru Smile

[Obrazek: tumblrmdt3qoynxq1qjrqpl.gif][Obrazek: tumblrmfcbdctcr41r0t3ae.gif]
Stinson + Scherbatsky 4ever <3
03-16-2013, 09:51 PM
uwielbiam marshalla za jego słodkość i naiwność Smile w ostatnim odcinku, gdy rozsypały mi się cukierki i przepraszał lily, chciałam go przytulić! Razz

Barney: Can't believe it, I'm a total Dahmer.
Robin: Yeah, but you're my Dahmer, which makes you a Dobler.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości