Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy, które wiemy o Matce
09-13-2010, 05:24 PM
RE: Lista rzeczy, które wiemy o Matce
z tym zamroczeniem wydaje mi się naciągane mocno ale może być tak Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-14-2010, 03:33 PM
a mnie to się wydaje najlepsze z możliwych wyjaśnien bo jak nie to to chyba coś zwalili

"Whatever I start feeling sick I just stop being sick and be awesome instead. True story."
09-21-2010, 03:22 PM
Z pewnością nie jest nią blondynka z odcinka 6x01 Razz, choć było to prawdopodobne do ok 17 może 18 minuty względnie 19 heheh Biggrin
09-21-2010, 09:02 PM
Nie wiem czy to ktoś napisał, ale sądzę że Matką nie może być blondynka. tzn Matka nie ma koloru włosów blond. Nie jestem pewien co do tego na 100% ale popatrzcie wstecz kiedy Ted był ze Stellą, pojawiły się dzieci o kolorze włosów blond, a Ted mówił coś w tym stylu: "Gdybym wtedy poślubił Stelle wyglądalibyście inaczej....". Dzieciaki Teda przecież mają ciemny kolor włosów.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-23-2010, 12:11 AM
Dobry Smile W moim pierwszym (i możliwe, że ostatnim) poście postanowiłam rozwiązać dla Was problem z poprzedniej strony.
Cytat:For all I knew, I end up sharing dance with my own future wife there.
Moim zdaniem chodzi mniej więcej o to, że dla młodego Teda istniała możliwość, że któraś z dziewczyn z którą tańczył mogłaby zostać w przyszłości jego żoną. Jak wiadomo Ted szuka tej jedynej, więc pod wpływem atmosfery panującej na weselu przyszło mu do głowy, że mógłby ją znaleźć właśnie tam.

Możliwe, że moja logika trochę szwankuje, ale nie jest to zwrot łatwo przetłumaczalny na polski. Smile Chyba, że się mylę.
11-25-2010, 12:39 AM
Może chodzi o Melisse, którą poznajemy w sezonie 4 E13 ??? kilka rzeczy się zgadza... gra w kapeli, lubi gwiezdne wojny, jest studentką... hmmm
11-25-2010, 11:58 AM
nie, jeszcze nie pojawila sie w serialu, niedawno podobno byl casting. chociaz poza tym, pewnie jak to zwykle w himym, gdy sie poznaja nagle okaze sie gdzie to oni sie nie widzieli/mijali..
11-25-2010, 10:55 PM
Tytułowa matka na pewno była na weselu, na którym był Ted, Lily i Marchal. Być może to ten ślub na który Ted zostaje zaproszony w 6x09. Ale równie dobrze może być to wielka zmyłka jak w 6x01. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się to wesele kogoś innego. Zwłaszcza, że Ted się denerwował. Wyglądało to jak miało być wesele kogoś ważnego. Punchy nie był chyba dla niego, aż tak ważny. Gdyby to było wesele Robin zdenerwowanie Teda byłoby bardziej uzasadnione.
11-28-2010, 09:06 PM
Nie znam angielskiego aż tak dobrze ale może "there" odnosi się do wesela w ogóle, a nie do konkretnego? Po polsku też czasem się mówi "tam" mając na myśli jakąś kategorię miejsc. Np Gdyby ktoś mi powiedział że nudzi się w szkole, to chyba mógłbym odpowiedzieć "ja też się zawsze tam nudziłem" mimo że chodziłem do innej szkoły. Rozumiecie o co mi chodzi? Zwłaszcza, że "wedingS can be magical". Gdyby tak rozumieć to "there" możemy spokojnie czekać na wesele zapowiedziane w pierwszym odcinku tego sezonu.
Teoria z zamroczeniem w czasie piosenki też mi się podoba i było by to w stylu HIMYM

12-02-2010, 11:54 PM
ja jedyne co wiem to ze byla studentka tam gdzie uczyl Ted i miala ladne stopy Biggrin
12-05-2010, 03:03 AM
Oglądałem dzisiaj Home Wreckers i moja teoria nie wydaje mi się prawdopodobna. Zostaje zamroczenie

12-18-2010, 12:39 PM
a nie było przypadkiem tak, że jak był ten odcinek gdzie ten pomylił sale 101 z 305(ekonomiczna) to ona tam była i tam nie było, że ,, ktoraś z blondynek'' ???
12-19-2010, 02:50 PM
nie. tam było coś takiego że 'Wasza matka też tam była' Biggrin
12-20-2010, 05:30 PM
dokładnie, tylko że ujęcie było na blondynke podnosząca ręke co mogło być mylące.
12-21-2010, 10:40 AM
wiem jak wygląda matka
odcinek 03x12 min 13.27 (przed wejściem do klubu widzimy żółty parasol,kobieta w niebieskich dżinsach) w tej minucie Ted wpada niechcąco na brunetkę ,mówię wiem jak wygląda żona Teda
12-21-2010, 12:52 PM
100% nie ona
01-18-2011, 09:44 PM
Córka Teda jest strasznie podobna do tej studentki z którą się umawiał. Przez jakiś czas wydawało mi się, że mówi o tej 'wspaniałej współlokatorce' dla zmyły Ale wątpliwości rozwiał odcinek gdy okazało się ze jest 'innej' orientacji.
03-11-2011, 07:36 PM
A propos wyglądu dzieci, to uważam, że matka nie jest blondynką. Podczas tego zamieszania ze Stellą był właśnie taki moment, kiedy Ted coś mówił i był taki urywek na kanapę, na której siedziały blondaski. Wnioskuje po tym, że dzieci odziedziczą akurat tę cechę (tj. kolor włosów) po matce.
03-23-2011, 07:12 PM
(03-11-2011 07:36 PM)Rose napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.A propos wyglądu dzieci, to uważam, że matka nie jest blondynką. Podczas tego zamieszania ze Stellą był właśnie taki moment, kiedy Ted coś mówił i był taki urywek na kanapę, na której siedziały blondaski. Wnioskuje po tym, że dzieci odziedziczą akurat tę cechę (tj. kolor włosów) po matce.

Zgadzam się, chociaż Ted też ma ciemne włosy, więc to niekoniecznie wskazówka. Ale z drugiej strony blondynka jakoś mi nie pasuje do Teda Rolleyes

Mnie nurtuje jedna rzecz - z jednej strony ma się okazać, że żona Teda będzie jego studentką, a z drugiej - że pozna ją na ślubie kumpla, u którego Ted będzie świadkiem. Mam nadzieję, że to nie pomyłka, tylko zbieg okoliczności - studentka Teda na ślubie jego kumpla...
03-23-2011, 07:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-23-2011 07:19 PM przez xxl.)
(03-11-2011 07:36 PM)Rose napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.A propos wyglądu dzieci, to uważam, że matka nie jest blondynką. Podczas tego zamieszania ze Stellą był właśnie taki moment, kiedy Ted coś mówił i był taki urywek na kanapę, na której siedziały blondaski. Wnioskuje po tym, że dzieci odziedziczą akurat tę cechę (tj. kolor włosów) po matce.

to juz wiadome dawno, ze musi byc szatynka ;]

e; czy jak to sie tam ten kolor włosów zwie o_O
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości