Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy, które wiemy o Matce
07-30-2010, 07:21 PM
RE: Lista rzeczy, które wiemy o Matce
mi osobiście - w sumie i pasuje i nie - może być generalnie Smile. Jakoś tak myśl tego że już znamy imię jest zadowalająca na tyle żeby podobało się to imię Smile. Ale oczywiście to jeszcze nie wiadomo czy to jej imię... wszystko możliwe Smile

A z Wendy fajnie by było gdyby Wendy była inna... umawiała się z Barneyem - to dużo daje do myślenia Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2010, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2010 12:28 PM przez lexie.)
Nie wiem jak przetłumaczyli to na CC ale ja oglądałam HIMYM po angielsku i tam Ted nie powiedział że spotkał matkę na weselu swojej matki a coś w stylu "jednak wesela potrafią być magiczne a ja sam skończyłem na swoim tańcząc z waszą matką" a przynajmniej taki był sens tego zdania Wink
07-31-2010, 12:51 PM
to miałoby sens, ale też nie: niby jak mógł tańczyć z Matką na weselu Clinta? ale z drugiej strony też dziwnie, wiadomo, że na swoim weselu będzie tańczył z żoną Razz

rozumie ktoś?

[Obrazek: 6z0y1v.jpg]
07-31-2010, 02:27 PM
Ja oglądając ten odcinek, starałem się wsłuchać w to, co sam Ted mówi i...:

Cytat:Still, Weddings can be magical.
For all I knew, i end up sharing dance with my own future wife there.
(słowo "knew" tu nie pasuje, "know" mi się wydaje poprawnie, ale tak słyszę...)

Jak to przetłumaczyć?
Wesele mogą być magiczne.
Z tego co wiem, skończyłem dzieląc tam taniec z moją własną przyszłą żoną.

Słówko "there" (tam) może być kluczowe - "there"(tam) jako wesele Clinta, czy "there" jako wesele Teda? Szczerze mówiąc nie wiem. Wesele Teda i jego przyszłej żony jest dużo bardziej prawdopodobne, sensowne i zrozumiałe.

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2010, 12:41 AM
Moim zdaniem to chodzi o wesele Clinta. Bo przecież to jest oczywiste, że swoje wesele kończysz (i zaczynasz) tańcem ze swoim małżonkiem. Chyba mam racja, prawda?

@OffTopic.: Moglby ktos napisać który to odcinek właśnie z tym tekstem:
Kod:
Still, Weddings can be magical.
For all I knew, i end up sharing dance with my own future wife there.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
08-01-2010, 09:37 AM
5x20 Home Wreckers

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
08-01-2010, 10:18 AM
na weselu Teda jego żona jest jego żoną a nie "własną przyszłą żoną". Nie rozumiem za bardzo Razz Po za tym to że się tańczy na własnym weselu z własną żoną jest oczywiste. Może chodziło Tedowi o to że los się do niego uśmiechnął i w ostateczności tańczył ze swoją żoną na własnym weselu - ale to trochę zbyt oczywiste Disagree

Wydaje mi się że Ted po prostu na tym weselu tańczył ze swoją żoną - może scenarzyści wrócą do tego motywu na zasadzie - że nie pokazali nam części tego wesela - chociaż obejrzałem je jeszcze raz i wydaje mi się że Ted musiał z nią tańczyć przed tym zanim zaczął mówić o tym jak jest trudno być na weselu samemu. Więc gdyby tańczył z ładną kobietą (a taką na pewno jest jego żona) zwrócił by na nią uwagę. Chyba że miała maskę Razz albo Ted był tak zaaferowany własnymi sprawami że nie miał do tego głowy.

Ciekaw jestem czy scenarzyści do tego wrócą
08-01-2010, 11:36 AM
Bardzo możliwe że Ted myślący o swym nowym ojczymie i swojej matce, oraz innych problemach przeoczył to co zawsze szuka, a nasi scenarzyści skrzętnie to wykorzystają.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
08-02-2010, 04:46 PM
(08-01-2010 11:36 AM)Logan Rodriguez napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Bardzo możliwe że Ted myślący o swym nowym ojczymie i swojej matce, oraz innych problemach przeoczył to co zawsze szuka, a nasi scenarzyści skrzętnie to wykorzystają.

yyyyyyyyyyyy..?
08-03-2010, 12:03 PM
Już tak było, ile razy oglądaliśmy odcinek np. Ted Mosby The Architect i potem oglądaliśmy od nowa sceny gdzie niektóre rzeczy przebiegały inaczej, na pewno takie sytuacje w sezonie będą.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
08-18-2010, 09:57 PM
Według mnie jego żoną, moze byc osoba którą znalazł dla Teda Komputer,a dokladniej Firma 'Love Solutions', był to odcinek w 1 sezonie, dokładnie nie wiem ktory byc moze przed ostatnio, juz wtedy mial sie z nia spotkac po wczesniejszym przelozeniu randki, poniewaz Lily poprosila go o to, żeby pomogł jej zmienic opone...(jak sie okazalo Lily chciala zupelnie czegos innego). Ted jednak wtedy myslal tylko o Robin wiec ostatecznie nie poszedl na radnke z wg mnie swoją przyszła żona Razz. Wszystko pasuje tak jak mowi, a wiec gra na basie, chce miec dwojke dzieci dziewczynke i chlopczyka, chce sie ozenic itd. To jest oczywiscie tylko moja propozycja Biggrin
08-18-2010, 10:11 PM
Tak było to mówione na tym forum przynajmniej z kilkanaście razy i myślę ze to pewniak. Większy niż to że jej imię to Tracy.
08-18-2010, 11:14 PM
zwłaszcza dziwne było zasłanianie twarzy. Jakieś takie perfidne Razz
08-18-2010, 11:38 PM
za dużo pokazali tej twarzy xd w ogóle nie powinni pokazywać zdjęć... mnie non stop męczy czy to matka była czy nie.

[Obrazek: 6z0y1v.jpg]
08-25-2010, 08:57 PM
Witam.

Jeśli chodzi o to zamieszanie ze ślubem, opierając się na moim rozumieniu języka ang (studentka ang) i dalekopojętej logice sądzę Ted tańczył ze swoją future wife na weselu Clnta thereSmile
Po Waszych rozwarzaniach i wielu innych teoriach z innych forum po ang zaczynam się bać, że ekipa stwarzająca serial nie znajdzie dostatecznie odpowiedniej matki i chyba i tak nie zobaczymy jej twarzy a jedynie zaryz, włosy itp
Cieszę się że to nie nudna Stella i mam nadzieję, że to nie Wendy
09-09-2010, 01:02 AM
Wiecie, może być też tak, że żona, z którą Ted tańczył na weselu swojej matki może być jego pierwszą lub którąś żoną, a wcale niekoniecznie matką dzieci.

@Ania
Mam nadzieję, że jednak zobaczymy matkę w pełnej okazałości Smile
09-09-2010, 08:45 AM
można na siłę też to tłumaczyć tak że może Ted tańczył ze swoją przyszłą żoną ale w tamtym czasie był święcie przekonany że jest ona jego kuzynką. I może w dalszych sezonach skuma że się mylił, że to jednak nie jego kuzynka... coś w tym stylu Razz
09-10-2010, 11:09 AM
SPOILER ODNOŚNIE JENNIFER MORRISON - przeniesione tutaj: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

popcorner.pl
09-13-2010, 12:05 AM
Wracając jeszcze do sytuacji z weselem Clinta :

Obejrzałem sobie specjalnie jeszcze raz ten odcinek. I scenarzyści zostawili sobie tam lukę w postaci '12-minutowego zamroczenia' Teda, podczas gdy Clint wykonywał swój superhit Wink

A więc może wtedy? Wink
09-13-2010, 03:37 PM
pomysł kevina mi się podoba. ja wiem że matka ma zajeb*ste nogi

"Whatever I start feeling sick I just stop being sick and be awesome instead. True story."
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości