Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy, które wiemy o Matce
05-27-2010, 10:48 PM
RE: Lista rzeczy, które wiemy o Matce
hmmmm..... ładna, aczkolwiek wydaje mi się trochę za stara jak na studentkę Teda Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-28-2010, 01:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-28-2010 01:23 PM przez nocoty.)
mi ona pasuje ;D. A w ogóle to właściwie nie było mowy że była jako studentka na wykładach, mogła być na wykładzie w innym charakterze - np. wolny słuchacz Biggrin . Po za tym może robiła z opóźnieniem Razz

Pisaliśmy kiedyś o tym na forum. I to "spotkanie" które jest w filmiku może być tylko zabiegiem scenarzystów żebyśmy zaczeli się zastanawiać Smile

jakie jest prawdopodobieństwo że w ogóle to ona ?
05-28-2010, 01:09 PM
Była, tylko, że na wykładach z ekonomii zaawansowanej Wink
06-16-2010, 05:04 PM
jak dla mnie to ona nie pasuje do matki.... już bardziej ta pani z filmiku Smile

ps: czy matka przypadkiem nie ma na imię Tracy?

[Obrazek: 6z0y1v.jpg]
06-17-2010, 01:42 AM
tak się zastanawiając i oglądając jeszcze raz odcinek No Tommorow zastanawiam skąd się wzieła teoria że to ta aktorka [url]
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.[/url] a nie ta Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.. Bo na moje to Ted się zderzył z Nicole a nie Hope Wink
07-25-2010, 01:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2010 02:03 PM przez wierzba.)
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. jakby ktoś chciał poczytać i umie angielski ;D

Po przeczytaniu tego coraz bardziej skłaniam się,że imię matki to Tracy. Tak jak mniej więcej pisze, może być tak, że dzieci były zszokowane nie imieniem matki ( wspomniana Tracy) tylko tym że to była striptizerka ;D no ale imię narazie dużo nam nie daje.

BTW Zauważyliście, że każdy odcinek z dniem św. Patryka ( no może prawie każdy) daje jakieś teorie? Najpierw Tracy potem ta dziewczyna na którą wpadł Ted. Myślę, że pozna ją właśnie w dzień św. Patryka.
07-25-2010, 05:03 PM
Tracy była w odcinku o Święcie Dziękczynienia, z tego co pamiętam. Ale mi też się wydaje, że to będzie w dzień św. Patryka. Taki najbardziej realistyczny wydaje mi się ten dzień Biggrin

[Obrazek: banner6_eqaqrp.png]
When I get sad I stop begin sad and be awesome instead. True story.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-25-2010, 05:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2010 05:15 PM przez wierzba.)
Rzeczywiście ! Tak czy inaczej to powinno być jakieś święto, żeby podkreślić ważność tego momentu i jestem prawie pewny że to będzie Tracy, no chyba że... nie.
07-25-2010, 05:33 PM
eeeeeeee tam.... do tej pory pewnie nie było nic zwiazane z matką w sposób konkretny, dopiero pewnie jak ją pozna to zacznie wspominac gdzie to ją widzial, nie omijajac oczywisice np. dnia sw patryka i jakas scena ktorej tak na prawde w tamtym odcinku nie bylo ;]
07-25-2010, 11:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-25-2010 11:24 PM przez nocoty.)
a mnie bardziej prawdopodobnym "świętem" wydają się urodziny Teda. Albo śmiesznie by było gdyby to było na dzień przed urodzinami - tak że nie stuknie mu jeszcze pewien konkretny wiek (wiadomo jak to zawsze Barney ma swoje teorie co do liczby wiosen)

wierzba mógłbyś troszkę więcej streścić z tego linku ?
07-30-2010, 01:40 AM
A może to będzie ta pewna dziewczyna przebrana z dynie w Halloween. Biggrin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
07-30-2010, 01:47 AM
Nie możliwe Dynia była morskim biologiem czy czymś, więc raczej nie wiele miała związanego z ekonomią, a pamiętajmy, że chodziła ona na studia kiedy ted zaczął uczyć
07-30-2010, 02:01 AM
No tak, racja. W takim razie to może być ta dziewczyna z klubu z dnia św. Patryka na którą wpadł Ted, a nawet mam taką nadzieje, w końcu podobno "Matka była bliżej niż wszyscy myślimy".

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
07-30-2010, 12:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2010 12:14 PM przez nocoty.)
ale to bliżej może oznaczać coś zupełnie mniej oczywistego - np. że pracowała w knajpie naprzeciwko Maclarena, albo że w GNB itp itd.

chociaż sam osobiście chciałbym żeby to była ta dziewczyna z dnia św. Patryka - to by było epickie.

co do tej pani z dyni - to generalnie wszystko moim zdaniem możliwe. Studia mogła zacząć drugi raz zawszeSmile

A jest jeszcze jedna kwestia - pamiętacie kobietę z którą miał się spotkać Ted - po tym jak wytypował ją komputer? Były pokazane jej zdjęcia - i zamazana twarz. Moim zdaniem mogła to być nawet matka. No bo po co zamazywać jej twarz? Już teraz nie pamiętam dokładnie a nie mam odcinków przy sobie - ale wydaje mi się że była bardzo kompatybilna ze współlokatorką Cindy. Może tutaj znajduje się haczyk? Co myślicie?
07-30-2010, 12:24 PM
W tym linku co wysłałem z teorią chodzi o to, że Ted przypadkowo nie zarzucił takim "żartem" przy opowieści o striptizerce Tracy. Także jest opisane, że dzieci mogły być zaskoczone tym, że matka była striptizerką, natomiast samo imię mogło nie być dla nich zaskakujące. Wiem, że może się doszukuję, ale to by było epickie wg. mnie. Co do kobiety z komputera ( 1 sezon) to jestem pewny że to ona i np. powie na randce z Tedem " No wiesz szukałam bratniej duszy w Love Solution ale gdybym się tylko na tym skupiła to bym nie poznała Ciebie" i wtedy Ted mógłby się uśmiechnąć i.... koniec serialu?
07-30-2010, 04:02 PM
Wierzba, takich faktów gdzie minimalnie się mijali będzie kilkadziesiąt, będą umiejscowione w różnych momentach serialu, począwszy od pierwszego odcinka. Podejrzewam że scenarzyści nam genialny odcinek finałowy wymyślą, te przejścia z perspektywy Matki będą bardzo ciekawe, np. gdy Ted widział nogę matki, ona widziała jego rękę, lub na imprezie gdzie Matka zgubi parasolkę w dzień świętego Patryka, pani Mosby będzie świadkiem jak Ted dostaje w nos, lub może opowie nam historię jak Barney znalazł się w śmietniku. A teraz trochę zmienię temat, ale muszę się z wami podzielić tą śmieszną teorią, teorią która głosi że to Wendy The Waitress jest Matką, jak dla mnie kompletnie nie ma szans na jej sprawdzenie się ale pomysł sam w sobie szokujący i zaskakujący.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-30-2010, 04:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-30-2010 04:33 PM przez nocoty.)
no pomysł by nas zaskoczył ale nie wiem czy w pozytywnym sensie do końca Smile. Dla mnie ona nie jest najlepszą kandydatką. Po za tym chyba nie bardzo by to pasowało do historii - nie wiem czy da się ją połączyć ze wszystkimi motywami. Po za tym jest dziewczyną która była zakochana w Barneyu - przez to chyba nie jest za bardzo bystra

Ja wymyśliłem sobie że fajnie by było gdyby Matka była statystką (tzn aktorka ją grająca byłaby u w paru miejscach gdzieś w tle - najlepiej na ulicy) - i teraz by były pokazane te sceny jeszcze raz (faktyczne sceny które były w serialu) z tym że wiedzielibyśmy że na nich jest Matka. Fajnie by to wyszło Smile To by się łączyło z tym że Matka była bliżej niż się wydaje.
07-30-2010, 05:48 PM
Wendy Matką? W ogóle nie pasuje... Razz

co do imienia Matki - wydaję mi się, że to rzeczywiście Tracy Mosby z czego jestem niezadowolona gdyż wydawało mi się, że żona Teda będzie mieć ładniejsze i delikatniejsze imię.

07-30-2010, 07:08 PM
jakoś nie pasuje mi Tracy do Mosby Biggrin nie wiem czemu SmileSmileSmile
07-30-2010, 07:09 PM
no mi właśnie też Razz