Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy, które wiemy o Matce
01-02-2013, 03:39 PM
RE: Lista rzeczy, które wiemy o Matce
Właśnie chyba niekoniecznie było to powiedziane, że była studentką.. Było chyba tylko powiedziane, że była w tej sali. Jeśli tak, no to mają szansę z tego jeszcze coś wykręcić. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2013, 05:48 PM
Dokładnie, a mogła być w tej sali z różnych powodów. Z tego co wiemy to mieszkała i przyajźniła sie(chyba) z Cindy, która była doktorantką(tak mi się wydaje). Róznie dobrze matka też mogłaby nią być....
01-08-2013, 11:49 PM
Ja Wam mówię - to siostra Barneya (Córka jego prawdziwego ojca):
Wszystkie poszlaki mogą pasować (Poza tym ojciec Barneya wspominał że ma córkę która studiuje)

Ta opcja najbardziej pasujeRazz!
01-09-2013, 02:05 AM
Cóż, prawda jest taka, że scenarzyści po prostu lubią chyba raz na jakiś czas rzucić jakąś poszlakę, żebyśmy się zaczęli dużo domyślać. Biggrin A ile z tego jest prawdą.. to się okaże. Biggrin

Warto wspomnieć tę dziewczynę, na którą Ted wpada na imprezie z okazji Dnia Św. Patryka. Wszyscy trąbili o tym, że to musi być matka, bo niby czemu by pokazali tylko krótką scenę nic nieznaczącego zderzenia Teda z nią. Razz
Ale do tego doszły przeciwne argumenty, że była inaczej ubrana niż matka pokazana na początku odcinka przed budynkiem z parasolką i coś tam jeszcze..

To samo można powiedzieć o lasce z 1 sezonu znalezioną dla Teda w Love Solutions - nigdy się nie okazało kim ona była, więc pewnie trzymają to na moment poznania matki.

Pytanie na ile wszystkie takie drobne poszlaki są nam rzucane, żebyśmy je wyłapywali, a na koniec, gdy okaże się, że wszystko to było prawdą powiedzieli 'Wiedziałem!', czy to dlatego, żebyśmy się bardziej nakręcili. Biggrin
01-09-2013, 02:23 PM
(01-08-2013 11:49 PM)KoenigseggCCGT napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Ja Wam mówię - to siostra Barneya (Córka jego prawdziwego ojca):
Wszystkie poszlaki mogą pasować (Poza tym ojciec Barneya wspominał że ma córkę która studiuje)

Ta opcja najbardziej pasujeRazz!
Też jestem za tą opcją. Ba, sam ją wymyśliłem. ;p

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-24-2013, 01:56 AM
^^ Czytałem to kilka dni temuWink
Nie poszło.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
05-16-2013, 04:21 PM
Nie wiem, czy było już to wspomniane tutaj ale ...
wiemy, że Matka była w tym sławnym klubie (No Toworrow). Stella wspomniała, że też tam była. Obstawiam, że Stella to jakaś koleżanka Matki.
12-03-2013, 05:15 PM
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
tutaj strona, na której są wszystkie informacje na temat matki + zdjęcia
03-14-2014, 09:00 AM
A czy wiadomo jak Matka ma tak właściwie na imię? Bo nie mogę takiej informacji nigdzie znaleźć Yeah
03-14-2014, 09:51 AM
(03-14-2014 09:00 AM)EvitaVianne napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.A czy wiadomo jak Matka ma tak właściwie na imię? Bo nie mogę takiej informacji nigdzie znaleźć Yeah

Nie wiadomo Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-16-2014, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-16-2014 08:55 PM przez Rbk99.)
Co do imienia Matki to ostatnio wpadło mi do głowy że może mieć na imie... Robin. Mało to prawdopodobne ale pomysł wziął się z zakładu o to że Robin będzie żoną Teda pomiędzy Lily i Marshallem a ten ostatni mimo wszelkich znaków że R i T nie skończą razem mówi "not yet" co dało mi do myślenia że może wcale nie chodzić o tę Robin którą już dawno temu poznaliśmy a o nową Matke Robin.
e: troche dużo "Robin" w tej krótkiej wypowiedzi
03-17-2014, 04:33 PM
Fantastyczny pomysł!!!! Fani R&T pewnie się obrażą, ale mi się podoba Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości