Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o tej postaci?
12-14-2010, 09:51 PM
RE: Co myślicie o tej postaci?
Bardzo go lubięRazz bo niestety trochę się z nim identyfikuję Razz też jestem romantyczką , tak jak on i wszystko analizuję Razz
ogólnie bardzo lubię gościa Smile i moim zdaniem ma w sobie coś z Johnnego Deppa Razz zgadzace się ze mną ?Razz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-14-2010, 10:55 PM
Faktycznie, coś w tym jest. Najbardziej mnie wkurza, że nie widać tego na zdjęciach, więc nikt ze znajomych mi nie wierzyRazz. A że moi znajomi żyją ciągle w grzechu i nie oglądają HIMYM nie bardzo wiedzą, co mam na myśli. Niektóre ujęcia są takie, że Ted przypomina Deppa.
Wracając do TedaBiggrin. Jest meeeega pozytywną postaciąSmile. Choć czasem ta jego niezłomność i brnięcie we wszystko, co skazane na niepowodzenie są wkurzająceRazz.
12-26-2010, 02:44 PM
Przypatrywałem mu się wiele razy i choć jestem fanem Deepa nie widzę żadnych podobieństw. A co do Teda to z sezonu na sezon zmienia się i staje się (przynajmniej jak dla mnie ) coraz mniej romantyczny. Chyba Barney taki wpływ na nim wywieraRazz.
12-27-2010, 01:59 AM
Widzisz, nie można się tak przypatrywać. Chodzi o to, że czasem coś mignie i myślisz "ooo! Ted przypomina Deppa! Awesome(sorry, musiałam to wstawić);D". Ktoś ci kogoś przypomina, choć nie musi być podobny. Ja tak mam z jednym wykładowcą, czasem, przy odpowiednim świetle;P, wygląda jak Malkovich.
Wracając do Teda, znowu, faktycznie robi się mniej romantyczny. Nie ma to jak stary, dobry Ted przywołujący deszcz;].
Barney... wiedziałam, że coś zepsuje, ale żeby Teda?
12-27-2010, 07:00 PM
Witam Smile Dla mnie Ted przypomina John'a Lenona, szczegolnie jak pokazują go za czasów studiów w tych śmiesznych okularkach. Myśle, ze nie jedna dziewczyna chciałaby znać kogos takiego jak Ted he he Smile
01-02-2011, 01:40 PM
Ted jest ok, tylko moglby byc mniej ciapowaty. Jakby miał troche wiecej charakteru, bylby jeszcze lepszy
01-02-2011, 09:34 PM
osobiście mam dylemat co do wyboru mojego ulubionego bohatera, pomiędzy Ted'em a Barney'em. Ted jest gościem któremu się kibicuje przez cały czas trwania serialu, a jego historia oprócz całej komicznej oprawy jest zajmująca.
01-04-2011, 11:29 AM
Kibicuję mu, chociaż czasami drażni mnie jego ciapowatość, dlatego bardzo się ucieszyłem ostatnio, kiedy w odcinku "False Positive" wszystkich ładnie wyprostował. Chyba rzeczywiście się zmienia Smile
01-04-2011, 05:39 PM
Na początku całkowicie był mi obojętny. Nie był dla mnie żadnym wzorem do naśladowania, czy ulubionym bohaterem. Teraz jednak przechodzi pewną metamorfozę i to mi się podoba.
01-04-2011, 11:12 PM
Bez niego serial nie był by taki sam , ogólnie mówiąc aktorzy są świetnie dobrani

It's gonna be Legen .. wait for it .. dary !
01-08-2011, 11:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-09-2011 12:00 AM przez Rose.)
Ted Mosby - człowiek z pasją, idealny materiał na męża i przyjaciela. Miły, inteligentny. Kiedy chce potrafi być spotaniczny, potrafi znaleźć też umiar... Wręcz idealny, a jednak jest coś, co mi nie pasuje, lecz co to może być? Wady, których nie dostrzegam? W każdym razie pozytywna postać Biggrin
01-09-2011, 10:15 PM
Zgadzam się z camho. Gdyby Ted był mniej ciapowaty... to by był jeszcze lepszy niż teraz. ; p
Rozwalają mnie momentami jego miny.
I poniekąd podzielam zdanie Rose. Chociaż jak dla mnie za romantyczny trochę ; d
01-18-2011, 05:13 PM
Dużo osób pisze, że najbardziej podobny do nich jest Ted. To normalne bo od początku "widzimy" serial jego oczami a także możemy poznać jego myśli. Poza tym postać Teda obrazuje wielu ludzi, którzy są w porządku a nie mogą znaleźć dłuższego związku.
01-18-2011, 09:18 PM
To na pewno ma wpływ na utożsamianie się wielu ludzi z tedem. Ale myślę że po prostu postać teda jest bardzo schematyczna. Mimo to i tak uważam że strasznie mnie przypomina i po obejżeniu tych wszystkich sezonów na pewno się czegoś o sobie dowiedziałemSmile
01-19-2011, 07:13 PM
jestem pbardzo podobny do serialowego teda
01-22-2011, 09:32 PM
Uwielbiam Teda, nie jest on może jakiś szczególnie przystojny, ale jest genialnym przyjacielem jak i chłopakiem. Sama chciałabym, żeby mnie ktoś znał tak, jak on zna Robin. Mimo, że czasem jest ciapowaty to jednak potrafi przemówić do rozumów swoich przyjaciół i zawsze im pomóc.
01-23-2011, 06:53 PM
Ted jest dla mnie pozytywną postacią, ale czasami aż zbyt naiwną, do tego sprawia wrażenie jakby się nie uczył na błędach w swoich kontaktach z kobietami. Poza tym mieć takiego nauczyciela jak Barney i nie wyciągnąć z niego chociaż tej lepszej cząstki dla siebie to aż grzech. Momentami denerwują mnie jego akcje, ale generalnie ma w sobie coś co pozwala go lubić.

Posiadam do sprzedania wyjątkowe kubki z doskonale nam znanymi tekstami Barney'a Stinsona! Przykładowy kubek jest w moim awatarze. Taki kubek to gwarancja uśmiechu na twarzy przy każdym jego użyciu. Jest to towar praktycznie niedostępny w naszym kraju, przez co jest jeszcze bardziej wyjątkowy i niepowtarzalny, także tym bardziej polecam. Wszelkie szczegóły na mail, albo w prywatnej wiadomości. Ilość ograniczona!
02-08-2011, 10:44 AM
Ted zaczyna się robić troche nudny i przewidywalnym Chciałbym już zobaczyć tą jego żonę
02-11-2011, 06:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2011 06:47 PM przez a_karbo.)
Mam swój tym jeśli chodzi o jego żonę - ale to było tak zamotanie, że ciężko wytłumaczyć Smile to było na imprezie Razz
i to ta od parasolki hehe
02-13-2011, 09:24 PM
najwrażliwszy z całej piątki, według mnie trochę zagubiony ale z życiowym celem, którego dosięgnie Smile poza tym inteligentny i ma nieziemski zarost! zazdroszczę chłopakowi takiej bujnej brody Biggrin
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości