Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o tej postaci?
05-07-2010, 03:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-07-2010 03:18 PM przez Idusia.)
RE: Co myślicie o tej postaci?
Ja tam jestem romantyczką i czekam na takiego Teda.
Co by szukał takiej Mnie.

a tak na poważnie -- to fajnie zbudowana jest postać Teda. Poznajemy "chłopczyka", który zmienia się w "dojrzalszego chłopczyka". Wie czego chce od zycia i jak chce sobie je ułożyć.
Nie wiem co się dzieje w sezonie 5 -- może dorosły już jest ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2010, 08:31 PM
Czasem jego gra aktorska jest nienaturalna i zajebiście podoba mi się styl ubierania w serialu Biggrin
05-09-2010, 11:21 PM
ale co do gry moim zdaniem się rozwinął. Zwłaszcza granie upitego. Bo w pierwszych sezonach było dla mnie to słabe.
05-10-2010, 01:49 PM
Ja się zgadzam z tym, że się świetnie ubiera. ;P Ogólnie lubię go bardziej od Marshalla, a mniej od Barneya. Może dlatego, że chciałbym być jak Barney, a jestem trochę bardziej jak Ted... ;D

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2010, 04:35 PM
Ted jest chyba dla mnie najbardziej obojętną postacią w tym serialu, niby to jego historia, ale poza kilkoma fajnymi momentami jest dla mnie taki hmmm... nijaki?? mógłby być bardziej wyluzowany Yeah
05-24-2010, 08:09 PM
Zgadzam się z Hultkiem w 100 procentach. Ted jest fajny, ale najbardziej podoba mi się Barney i jego teksty. Chociaż Ted najfajniejszy jest jak się upije i odwala różne rzeczy Biggrin . Barney to ideał podrywacza Biggrin .
05-25-2010, 02:02 PM
wydaje mi sie ze Ted jest zbytnio zarozumialy. Ale jest to nawet fajne.
05-25-2010, 11:18 PM
Ted wydaje ci się zarozumiały? Chyba nie spotkałeś zarozumiałych ludzi. ~~
05-25-2010, 11:34 PM
jest troszkę zarozumiały. Pokazał to w odcinku Wrestlers vs Robots. Już wcześniej było w odcinku że poprawia wszystkich. Może to lekka zarozumiałość ale zawsze Smile
06-03-2010, 08:44 PM
Hmm, ładną ma twarz (nie, nie jestem gejem ;p) taką dziecięca z leksza, dłuższe włosy na żelu - mój styl Biggrin . Ubiera się elegancko t-shirt i koszule + dżinsy - moj styl Biggrin tylko włosy ma lekko krótsze i jaśniejsze Smile Czasami jego gra jest trochę żałosna, w teatrze by się odnalazł (cytowanie wierszy w niektórych odcinkach tak zabawnie teatralnie to zawsze wygląda i brzmi Smile )
Ma branie u kobiet, ale szuka tej jedynej i na razie dużo porażek. On i Robin najbardziej pasująca do siebie para, szkoda, że to tylko ciotka Robin dla jego dzieci :/ ...
06-03-2010, 09:08 PM
Znów jestem zmuszony, by się nie zgodzić. Razz Nie pasuje do Robin - ani odrobinkę. Oboje mają różny charakter, inne cele w życiu i ciężko o coś, co by ich łączyło. : D

Także nie do końca uważam, że jest zarozumiały - trochę jest, ale są ludzie dużo bardziej zarozumiali. Razz

W Tedzie najbardziej lubię jego styl ubierania się i te docinki Starego Teda na początku/końcu serialu! <3

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
06-25-2010, 11:54 PM
Dokładnie, Robin to typowy człowiek szukający kariery zawodowej. Ted, jak ktoś już wspomniał jest romantykiem, potrzebuje idealnego związku, nie pamiętam w którym to odcinku, ale pewnego razu wygłosił krótką przemowę na temat swojej lubej, jaki charakter powinna mieć, jakie hobby itp.

Co do samej gry upitego rzeczywiście się rozwinął, jak pierwszy raz oglądałem odcinek z grą pijacką "But..umm", kilka razy cofałem się do momentu w który Barney i Ted leżą już upici na sofie, za każdym razem płakałem ze śmiechu Biggrin.

Jest to moja ulubiona postać z całego serialu tylko i wyłącznie dlatego gdyż jest do mnie najbardziej podobny.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
06-28-2010, 03:01 PM
(05-10-2010 01:49 PM)hultek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Ogólnie lubię go bardziej od Marshalla, a mniej od Barneya. Może dlatego, że chciałbym być jak Barney, a jestem trochę bardziej jak Ted... ;D

Witaj w klubie. Też chciałbym być Barneyem, ale w wielu sytuacjach działam jak Ted. Ted to sympatyczny gość ale bycie nim (zwłaszcza przy wyrywaniu lasek) nie jest ciekawe.
Może jak będe zarabiał kupę szmalu to łatwiej będzie mi skończyć z "tedowaniem".

How I Met Your Mother - serial iście Legen-wait for it-dary
07-04-2010, 11:16 PM
Przeciwności się przyciągają najbardziej Smile Niby tacy różni, a po nie udanych związkach rzucają się sobie w ramiona i usta, ale zawsze się opamiętają nim do czegoś dojdzie, bo znowu Barney musiał by tv rozwalać Biggrin Biggrin
07-17-2010, 01:34 PM
Myślę że każdy z nas przedstawia się światu jako pewny siebie, nienagannie ubrany podrywacz jakim jest Barney. Ale tak naprawdę, chyba każdy mężczyzna chce się zakochać z wzajemnością i mieć rodzinę. Dlatego właśnie, jak sami wspominacie, Ted i Barney znakomicie się uzupełniają, Tak samo jak Robin i Lily. Trzeba przyznać że z całej paczki tej jest przedostatnią lubianą przeze mnie postacią, Lily jest ostatnia. Powodem jest to że w początkowych sezonach był po prostu strasznie nudy i się powtarzał, z drugiej jednak strony, teraz mniej więcej od sezonu 4 Ted stał się bardziej pewny swego, już zmierza w konkretnym kierunku i jest zabawniejszy.

[Obrazek: 090918himym_barney_robin2.jpg]
"Suit Up and respect The Bro Code" and Yeah...It's gonna be Legen...wait for it...dary!
07-18-2010, 06:24 PM
Ted przez te 5 sezonów bardzo się zmienił. I to na lepsze Biggrin Z człowieka ślepo (dosłownie) poszukującego miłości przeistoczył się w bardziej wyluzowanego. Zauważyć można, że na jago zmianę największy wpływ miało rozstanie ze Stellą. Od tego czasu jest mniej impulsywny i bardziej przygotowany na niespodzianki od życia. Moim zdaniem Biggrin

[Obrazek: banner6_eqaqrp.png]
When I get sad I stop begin sad and be awesome instead. True story.
08-14-2010, 03:05 PM
ogolnie kazda postac w tym serialu na swoj sposob jest ciekawa i charakterystyczna ;P... jakos zawsze bylem sceptycznie nastawiony do seriali, ale podczas lezenia w lozku z angina, przyzwyczailem sie do comedy central, a ten serial jako jeden z niewielu przypadl mi do gustu ;P

It will be LEGEND -wait for it- DARY ... Wink
High Five
09-07-2010, 07:43 PM
Oh Ted... Jest po prostu idealny i dlatego matka musi okazać sie naprawde awesome bo inaczej uduszę własnoręcznie wszystkich scenarzystów ;P

[Obrazek: lcswh.png][Obrazek: 123gh.png][Obrazek: 121oj.png][Obrazek: 119c.png][Obrazek: 117zd.png]
09-21-2010, 12:10 AM
Czy zrealizowano projekt wieżowca Teda?
Przecież przejął zlecenie po swoim szefie który zaprojektował penisa...
Coś się z wydarzyło?
Projekt dla firmy Barneya i Marshala upadł, to wiem, a tamten?
Bo później było wyraźnie powiedziane, że nie zrealizował swojego marzenia by wpłynąć na panoramę Manhattanu

09-21-2010, 09:44 AM
hmmm cos mi świta, że w kyóryms odcinku jest o budowli Teda - i On mówi do dzieci chyba (Smile ?) że to tatuś zbudował
albo nie -- to chyba było o domu zakupionym w serii 5 -- Ludzie - chyba trzeba znów zacząc oglądać Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości