Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
28 minutowy filmik z Tedem i Tracy
04-03-2014, 01:36 PM
28 minutowy filmik z Tedem i Tracy
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
hasło: downtowntrain

Znalezione na reddit'cie.

Nie oglądałem jeszcze, ale opinie jednoznacznie mówią, że jest zajebisty. Obejrzę potem. Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 02:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2014 02:58 PM przez tmusial96.)
RE: 28 minutowy filmik z Tedem i Tracy
hultek opinie nie są przypadkowe. To jest zajebiste Smile Świetnie pokazane od momentu spotkania wszystkie sceny chronologicznie Smile

EDIT
Było tak dobre, że obejrzałem drugi raz... po prostu piękna historia idealnej miłości i szczerze mówiąc, gdyby taki był finał serialu - 28 minutowy odcinek od momentu gdy Ted spotyka ją na stacji byłby to najpiękniejszy finał serialu. Ale twórcy podążyli własną ścieżką - opinie wiadomo jakie były, ale ja wciąż szanuje to co pokazali Wink

[Obrazek: 17525o.jpg]

III Miejsce w Snajper Viewers Edycja I 2010/2011
I Miejsce w Snajper Viewers Edycja III 2012/2013
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2014, 03:11 PM
Świetny filmik, bardzo wzruszający. Smile Ciężko coś więcej napisać. Człowiekowi robi się po prostu smutno po obejrzeniu czegoś takiego.

[Obrazek: x1bxfk.jpg]
04-03-2014, 07:29 PM
Epicki filmik, kolejny dowód na to, że miłością życia Teda była Tracy.
04-03-2014, 09:34 PM
Epicki ; wzruszający
04-03-2014, 10:03 PM
(04-03-2014 07:29 PM)Neoksik napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Epicki filmik, kolejny dowód na to, że miłością życia Teda była Tracy.

Nic dodać, nic ująć. Oglądałam jak wryta, minęło mi niczym pięć minut, a kiedy Ted wymówił legendarne, końcowe słowa siedziałam rozgoryczona "nieee, dlaczego tylko tyle". Połączenie tego w jedną całość sprawiło, że przeżyłam przedstawione momenty bardziej emocjonalnie niż podczas zwykłego odcinka. Cieszyłam się jak głupia do ekranu, niejednokrotnie śmiałam, a pod koniec już same łzy. Tak chętnie obejrzałabym więcej z życia tego przewspaniałego małżeństwa, nie wierzę, jak mogliście uśmiercić tak idealną osobę jak Tracy Cry

[Obrazek: anigif.gif]
04-04-2014, 09:00 AM
Filmik daje pewnego rodzaju satysfakcje, takie uczucie closure - taki spokój, że jednak to miało sens i tak miało się skończyć.

A dorzucić do tego przemowę Teda z 8x20 i jestem w 100% pewien, że nawet jeśli Ted skończył z Robin, to wciąż kochał Tracy Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-04-2014, 02:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2014 02:43 PM przez Agape77.)
Super filmik Smile Poryczałam się
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości