Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother
DLACZEGO SĄ PRZERWY W EMISJI - Wersja do druku

+- Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother (http://forum.howimetyourmother.com.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-13.html)
+--- Dział: Dyskusja Ogólna (/forum-14.html)
+--- Wątek: DLACZEGO SĄ PRZERWY W EMISJI (/thread-774.html)DLACZEGO SĄ PRZERWY W EMISJI - woogirl - 03-26-2011 07:00 PM

Dobra, przyznam, że irytuję się bardzo, bardzo, gdy czytam po raz kolejny pytania, czemu są przerwy w emisji, chociaż to już był tłumaczone. Częstotliwość tego pytania jest niemal taka sama jak pytania o napisy.
Więc wytłumaczę w osobnym temacie by to było jasne:

Większość serialu USA (szczególnie w ogólnodostępnych stacjach jak CBS, ABC, FOX itp) jest emitowanych od września do maja. Zwykle jest około 22 odcinków. Gdyby emitować je co tydzień, bez żadnej przerwy, emisja skończyłaby się po jakichś pięciu miesiącach, a nie po dziewięciu, jak jest nakazane. Dlatego robią takie przerwy.
Jednak my nie mamy co narzekać. Stacja CW, która emituje m.in.: Pamiętniki Wampirów, Plotkarę czy Supernatural robi przerwy kilkumiesięczne. Ostatni odcinek np. jest emitowany w połowie grudnia, kolejne parę zaczynają puszczać od końca stycznia, potem znów przerwa od końca lutego do połowy kwietnia. U nas zdarza się parę, zwykle tygodniowych lub dwutygodniowych przerw.
Radzę również zajrzeć do wikipedii, np. do sezonu 1 HIMYM. Tam przerwy były bardzo częste. Dlatego uważam, że obecne marudzenie jest bez sensu.

I przestać zaśmiecać bezsensownymi pytaniami shoutboxa czy inne tematy! Bo to irytuje, a nawet bardzo.
AMEN.