Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother
Cristin Milloti - Wersja do druku

+- Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother (http://forum.howimetyourmother.com.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forum-13.html)
+--- Dział: Postacie (/forum-15.html)
+---- Dział: The Mother (/forum-58.html)
+---- Wątek: Cristin Milloti (/thread-1711.html)

Strony: 1 2

Cristin Milloti - hultek - 05-14-2013 08:09 AM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

Najważniejsze info: nie grała wcześniej za wiele w TV, ale grała na Broadwayu. Sporo Amerykanów kojarzy ją ze sztuki pt. "Once".

I ciekawostka na start - wygrała nagrodę Tony w 2012 roku za najlepszą aktorkę w musicalu. Galę Tony Awards 2012 prowadził nikt inny jak Neil Patrick Harris. To nam daje wskazówkę, że może ktoś z ekipy HIMYMa tam był i ją podejrzał. Wink

Kolejna ciekawostka - cytat z wywiadu po finale sezonu:
Cytat:How did you keep the whole thing a secret?
THOMAS: In the script we called the character “definitely not the mother,” so it was very good code. We got very CIA and intense about it: We really didn’t put it on paper; we never emailed the outline or the script. We literally just kept it on hard copies of paper that we messengered back and forth to people and then got the copies back and destroyed [them].
BAYS: We had like a whole fake title. The script that we auditioned her from was titled “USC Student Thesis Film.”
THOMAS: Something no one in Hollywood would ever actually read.
BAYS: All the extras from the scene with the mother are staff from How I Met Your Mother. They’re all there. It was really fun.

Mniej więcej oznacza to to, że chyba nawet ona sama nie wiedziała, że startuje do roli matki. Wink
A i w tym samym wywiadzie ( Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. ) jest powiedziane, że jak tylko powiedziała: One ticket to Farhampton, please to od razu ją pokochali. Wink

RE: Cristin Milloti - DonMucha - 05-14-2013 10:34 AM

Odkąd dowiedziałem się że Ted pozna Matkę na weselu BiR i czytając różne teorie na temat kim ona może być (Nora, siostra Barney'a lub Robin) od początku miałem nadzieję, że dziewczyna którą pozna będzie zasłoną dymną, żeby wszyscy się nakręcali co będzie w następnym sezonie. Mam nadzieję że Cristin Milloti będzie właśnie taką podpuchą.
Moim marzeniem by było gdyby HIMYMl miało zakończenie podobne do "Lalki" Prusa, żeby poznanie Matki było tylko błyskiem, migawką żebyśmy tylko przez moment zobaczyli tą aktorkę, póżniej retrospekcja jak się cały czas mijają i migawka z dzieciakami Teda. Dla mnie takie zakończenie które miało by wiele niedopowiedzeń byłoby idealne Biggrin
Według mnie strasznym niewykorzystaniem potencjału było by gdybyśmy przez ostatni sezon oglądali poznawanie się i związek Teda z Matką.
Zakończenie serialu gdzie poznalibyśmy tylko wizerunek Matki pozostawiło by każdego z nas z własnym jej wyobrażeniem...

RE: Cristin Milloti - hultek - 05-14-2013 10:39 AM

(05-14-2013 10:34 AM)DonMucha napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Według mnie strasznym niewykorzystaniem potencjału było by gdybyśmy przez ostatni sezon oglądali poznawanie się i związek Teda z Matką.
Ja wręcz przeciwnie - bardzo chcę poznać matkę, jako osobę i dowiedzieć się o niej, jak najwięcej, poznać historię tego, jak się mijali, jak się zbliżali do siebie i jak w końcu natrafili na siebie. Dla mnie to najciekawszy wątek.

RE: Cristin Milloti - DonMucha - 05-14-2013 10:55 AM

A nie masz wrażenie, że przynajmniej przez ostatni sezon spadł trochę poziom i w pewnych momentach brakuje już scenarzystom ciekawych pomysłów. Boję się że mogliby zepsuć ten główny wątek. W momencie gdyby pokazali tylko wizerunek Matki, a nie znalibyśmy jej osobowości ucięte były by dyskusje czy dana aktorka nadaje się do tej roli. Każdy ma trochę inne wyobrażenie o tej dziewczynie i dużo osób było by zawiedzionych, a w taki sposób dalsze losy Teda i paczki pozostały by w fazie domysłów. Wszyscy pewnie na początku by psioczyli na takie zakończenie, ale pewnie na długo by zostało w pamięci wszystkich fanów.
Patrząc na wątki z Robin, Wiktorią, Stellą (biorąc pod uwagę, że te dwie ostatnie były brane pod uwagę jako Matka) boję się że mogą z tego zrobić brazylijską telenowelę z przymrużeniem oka.

RE: Cristin Milloti - hultek - 05-14-2013 11:06 AM

Twoje zakończenie mi nie pasuje do konwencji serialu - tutaj naturalnym jest, by wszystkie wątki zostały zamknięte i by nie było niedopowiedzeń. Dla mnie każda inna opcja niż poznanie dogłębne matki jest nieakceptowalna.

RE: Cristin Milloti - Lukasz91 - 05-14-2013 12:40 PM

Nie wiem czy zauważyliście, ale Ted nie poznał jeszcze matkiWink Na 56 godzin przed ślubem B&R, Ted i Lily wyruszają samochodem na ślub a "matka" kupuje bilet na pociąg, więc zanim ją pozna może minąć jeszcze kilka odcinkówWink

RE: Cristin Milloti - hultek - 05-14-2013 12:44 PM

Oczywiście, że zauważyliśmy, ale nie wiem, do czego zmierzasz? Razz

RE: Cristin Milloti - Lukasz91 - 05-14-2013 01:03 PM

Że jeszcze wiele nas czeka zanim dowiemy się jak Ted dokładnie pozna matkę, bo wiemy jaki jest tytuł serialu a nie np "Jak pokazali matkę o której Ted tyle czasu opowiada" ;p A ja jakoś w sumie mam też teorię że mogli nam wcisnąć kit i to nie jest matka;p Ale to bardziej już takie doszukiwanie się z nudów;p Więcej w innym temacie;p

RE: Cristin Milloti - hultek - 05-14-2013 01:09 PM

To jest matka, było to potwierdzone w wywiadach.

RE: Cristin Milloti - jar_007 - 05-14-2013 08:05 PM

Aktorka nie jest klasycznie piękna, ani nawet tak sympatycznie piękna, jak wiele aktorek w serialu. Jest głównie sympatyczna z wyglądu i co najwyżej ładna. Mi to jednak nie przeszkadza. Dziewczyna którą mógłbym próbować poderwaćWink

Edit: Nie jest zbyt podobna do córki Teda. Adoptował córkę Cindy, albo Victorii?Razz

RE: Cristin Milloti - ósmysezon - 05-14-2013 09:58 PM

Tak, ale matka nie koniecznie musi być z Nowego Jorku, a przecież będzie na ślubie, więc możliwe, że po prostu dojeżdża skądś. Może z Chicago? Wink

RE: Cristin Milloti - McLaren - 05-14-2013 10:00 PM

(05-14-2013 09:58 PM)ósmysezon napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Tak, ale matka nie koniecznie musi być z Nowego Jorku, a przecież będzie na ślubie, więc możliwe, że po prostu dojeżdża skądś. Może z Chicago? Wink

Wiemy z końcówki 8X20, że mieszka z chłopakiem w NY

RE: Cristin Milloti - mar94 - 05-14-2013 10:20 PM

Inaczej sobie ją wyobrażałam ale nie jest źle Smile

RE: Cristin Milloti - Sergeant - 05-14-2013 10:31 PM

Ted nie wyjedzie do Chicago, przecież wiemy, że nie sprzedał domu. I po co miałby tam uciekać skoro znajdzie w NJ to czego szuka? Smile

A co do matki. Nie jest źle, ale jeszcze mnie do siebie przekonała

RE: Cristin Milloti - MultiS - 05-14-2013 11:17 PM

Ja skwituję to krótko: po wyglądzie ludzi się nie ocenia Wink Chociaż wiadomo, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, to w jaki sposób ktoś ma kogoś przekonać na zasadzie wyglądu? chill. Z tego, co wiemy - nie tylko przez wygląd Ted pokochał Matkę, więc i my poczekajmy na ujawnienie charakteru - bądź co bądź jakieś 4miesiące Razz

RE: Cristin Milloti - yamashita - 05-14-2013 11:29 PM

Mi osobiście wygląd matki się podoba Biggrin
Nie spodziewałem się tak naturalnej osoby (chodzi o to że wyglądała w tej scenie jak by nie miała wgl makijażu).
Oceniam ją na 8/10 z samego wyglądu ale oczywiście jeszcze musi dojść charakter Wink

RE: Cristin Milloti - 3quinox - 05-15-2013 12:14 PM

Aktorka ma specyficzną urodę, choć do nieatrakcyjnych z pewnością nie należy (She's soooo cute Smile ). Weźcie to pod uwagę, że twórcy serialu są wręcz nią zachwyceni, więc sądzę że wiedzą, co robią. Skoro tak, to możemy się spodziewać świetnej gry aktorskiej Smile

RE: Cristin Milloti - Valerie - 05-15-2013 01:38 PM

Mnie Cristin bardzo się spodobała. Jest przeurocza, śliczna, a jej postać sprawia wrażenie ciepłej, przyjaznej osoby. Idealnie wpasowuje się w moje wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać przyszła Pani Mosby : ).

RE: Cristin Milloti - Metalhead - 05-15-2013 05:14 PM

No nie sposób, żeby scenarzyści nie byli przekonani do kogoś, kogo wybrali. xD A nawet jeśli uważają inaczej to i teraz i tak muszą mówić, że jest najlepsza. xD Więc to żaden wyznacznik akurat.
Ale też myślę, że wybrali ją z tego względu, że dobrze odnajdzie się w roli.

RE: Cristin Milloti - someday - 05-15-2013 06:05 PM

Widziałam na fanpag'u na fb, że bardzo dużo osób pisze o niej, że jest brzydka itd.
To nie nam ma się podobać tylko Tedowi Smile
Oczywiście, musimy ją poznać, ale uważam, że jest idealna.