Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jason Jordan Segel
02-11-2011, 07:35 PM
RE: Jason Jordan Segel
(01-16-2010 03:41 PM)hultek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Bardzo wczuwa się w postać, którą gra - to bez wątpienia. Ale do NPH (Neil Patrick Harris) sporo mu brakuje. Razz

zgadzam się w całej rozciągłości
a jednak na wielkim ekranie jakimś cudem to Marshall wiedzie prym - czyżby NPH był dyskwalifikowany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2011, 08:30 PM
A propos wielkiego ekranu, oglądał ktoś już podróże Guliwera? Może jakieś cenne(ale niekoniecznieRazz) spostrzeżenia?

Poza tym zastanawia mnie fakt, dlaczego "chłopaki też płaczą" nie zostało nawet wspomniane. Nie powiem, żeby była to jakaś rewelacja, bo nie jest, ale to jednak debiutancki scenariusz Segela. W dodatku gra tam główną rolę, więc może jednak ktoś oglądałRazz?
02-14-2011, 01:42 AM
Oglądałam jeszcze przed tym jak znałam HIMYM. Film naprawdę sympatyczny i świetnie się ogląda. No, i można zobaczyć jasonowe co nie co Biggrin

II MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja II 2011/2012
IV MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja III 2012/2013
Ranga przyjaciela od daaaaaawna
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-16-2011, 10:07 PM
Też oglądałem. Wg prywatnie bliżej mu do Barneya niż do Marshala. Jako aktor nawet nawet.
03-17-2011, 07:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-17-2011 07:52 PM przez DaintonLee.)
Dla mnie genialnySmile Taki Sasquatch Smile Potrafi wczuć się w sytuacje, fajnie krzyczy. A jego bieg za ciężarówką w odcinku świątecznym a'la Kevin Sam w domu po prostu superBiggrin
Co do roli w Guliwerze to na poziomie, ma okazje strzelić głupią minę i zagrać lekko ciapowatego bohatera. W takich rolach dobrze wypada.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: