Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze najulubieńsze seriale!
12-10-2011, 11:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-10-2011 11:38 AM przez Robin_Sparckles.)
RE: Wasze najulubieńsze seriale!
HIMYM
Dwoch i pol
House
Chuck
Skins
Gossip Girl
Dowody zbrodni
:-)

“Sometimes hours can feel like minutes, and sometimes a single second can last a lifetime.”
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-07-2012, 02:09 AM
Z obecnie emitowanych oglądam:
HIMYM
Raising Hope
BBT
Suburgatory
Psych
2 Broke Girls
Pingwiny z Madagaskaru
Friends with Benefits

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
03-12-2012, 07:56 PM
HIMYM
Two And A Half Men
Skins
Misfits
Różowe Lata 70-te
i ze starej szkoły:
Latający Cyrk Monty Pythona
Hotel Zacisze
05-15-2012, 07:44 PM
1. Buffy The Vampire Slayer
2. HIMYM
3. The Vampire Diaries
4.Angel
5. Weeds
6. True Blood
7. Revenge

06-06-2012, 04:53 PM
1.The X files
2.Supernatural
3.HIMYM
4.Desperate housewives
5.Jezioro marzeń
08-04-2012, 06:56 PM
Może nie najbardziej ulubione, ale polecam:
Dostawa na telefon
We dwoje raźniej

Niestety tylko po sezonie i więcej nie będzie.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
08-04-2012, 09:49 PM
Na pierwszym miejscu oczywiście HIMYM Smile a seriale której jeszcze lubię i oglądam to min. Plotkara do obejrzenia jej szykowałam się rok i w końcu się przekonałam i jestem pozytywnie zaskoczona, no może oprócz 3 sezony który był bardzo nudny Sad, Gotowe na wszystko jeden z najlepszych seriali Smile świetnie się zaczął i świetnie zakończył, Teorii Wielkiego Podrywu po prostu nienawidziłam ale po obejrzeniu całego odcinka spodobało mi się i obejrzałam wszystkie odcinki, Dwoch i pół też na początku mi się nie podobało a teraz jestem w trakcie oglądania i dziwie się jak mogłam kiedyś tego nie lubić, The Simpsons, niby tak sławny serial a dopiero niedawno obejrzałam jakiś odcinek i dalej oglądam na FOX, od czasu do czasu oglądam jeszcze seraite takie jak Hoży Doktorzy, Dostawa na telefon, We dwoje raźniej, Pingwiny z Madagaskaru,8 prostych zasad,Weronika Mars, 2 Broke Girls, o i kiedyś oglądałam Sabrine nastoletnią czarownice Smile
Pewnie o jakimś serialu jeszcze zapomniałam.

[Obrazek: 58ce26ff38aad.jpg]
08-12-2012, 01:15 PM
1. HIMYM
2. Misfits
3. Doctor Who
4. Heroes
08-19-2012, 08:16 PM
1. House M.D. - jak dla mnie najlepszy z wszelkich seriali.
2. Californication - kolejny serial pokroju Housa, z sarkastycznym humorem - LUBIE TO!
3. HIMYM - mimo, ze to serial komediowy, ma zaskakujaco duzo ciekawych zwrotow akcji i trzymajacego poziom humoru.
4. Magda M. - stary dobry serial, ogladalem go jako dziecko, bardzo mi sie podobal.
5. Dwoch i pol - ciekawy serial, z bardzo fajnym humorem, ogladalbym go znacznie wiecej, ale doszedlem tylko do polowy 4 sezony i przez brak czasu nie moge go doogladac, jednak jak najbardziej pozytywny serial.

To takie moje top 5 seriali, zasadniczo tych, ktorych ogladalem troche wiecej niz pojedyncze odcinki.
09-20-2012, 12:15 PM
1. Jak poznałem Waszą matkę - ma w sobie to coś, co przyciąga mnie do niego. Ciekawe postacie, zabawne historie, ciekawa fabuła. I tytułowa historia, o tym jak poznał matkę, która co prawda nie jest głównym wątkiem, ale chyba każdy chce się dowiedzieć jak do tego doszło.
2. House - no cóż, doktorek ma swój urok.
3. Detektyw Monk - genialny umysł, ale obdarzony masą fobii, rozwiązując szereg zagadek kryminalnych. I tą najważniejszą, kto zabił jego żonę, której rozwiązanie było pod ręką. Świetny serial, szkoda że się skończył.
4. Misfits - świat, który tam przedstawiono jest bardziej popieprzony od tego naszego, na który tak narzekamy. Ale chyba dzięki temu potrafi tak mnie rozśmieszyć, np. gość rodem z gta chodzący po mieście.
5. W garniturach - za niebanalne postacie Harvey'a i Mike'a. I oczywiście za piękną Rachel. Smile
09-23-2012, 04:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2012 10:43 AM przez iwona.)
Bez kolejności "od najlepszego do najgorszego". Nie potrafię się zdecydować. Razz

30ROCK
Kocham Liz Lemon i Jacka. Świetny serial moim zdaniem. Nie widziałam jeszcze wszystkich sezonów, ale pracuję nad tym. Biggrin ( P.S. Jak mogłam o nim zapomnieć? OmgRazz)

BIG BANG THEORY
Jedno słowo: BAZINGA! ;P

HIMYM
Kiedy zaczęłam oglądać ten serial pomyślałam sobie, że też bym chciała mieć taką paczkę przyjaciół. Każde z nich jest inne, ale razem tworzą jedną nierozerwalną całość.

HOUSE M.D.
Uważam że główny bohater to geniusz. Niech mówią, że "przeciągali serial na siłę" ja i tak go uwielbiam. Za te wszystkie odcinki, po których obejrzeniu człowiek był przekonany, że niebawem umrze ( Biggrin ). I chyba przede wszystkim za wątek przyjaźni Grzesia i Wilsona.

Mike&Molly
Podoba mi się ta cała lekka, zabawna historia oraz to, że stworzono serial o normalnych ludziach. Nie promuję tu nadwagi, chodzi mi jedynie o to, że jest pełno seriali ukazujących idealne osoby żyjące w niemal idealnym świecie. M&M to miła odmiana. Wink

MONK
Uwielbiam tego człowieka. Geniusz no po prostu geniusz! Podoba mi się ta koncepcja z jego nerwicą natręctw. Dzięki temu serial jest ciekawy. Nie jest kolejną oklepaną produkcją o "geniuszu detektywie, który rozwiąże każdą sprawę bez wyjątku bo jest po prostu zajebisty". ;P

SUITS
Myślę, że serial ma potencjał. Zobaczymy co będzie dalej. Poza tym Harvey to KOLEJNY geniusz w moim rankingu. Biggrin

Poza tymi serialami oglądałam/ oglądam też wiele innych, np.
- Two and a half men ( oglądam z doskoku w tv),
- Gossip girl ( przerwałam po bodaj 3 sezonie- znudził mnie),
- Secret diary of a call girl ( tematyka może nie przypaść każdemu do gustu Wink),
- Borgias ( zafascynował mnie, ale tak długo kazali nam czekać na drugi sezon, że odechciało mi się go oglądać Biggrin)
i wiele innych.

Jako że jestem jedną wielką chodzącą sklerozą więcej seriali nie pamiętam na obecną chwilę. Biggrin

P.S.2 Od niedawna leci w tv polski serial PARADOKS i też mi się spodobał i oglądam póki co regularnie. Jednakże jest to nowy serial więc tylko o nim wspominam. Razz

[Obrazek: x1bxfk.jpg]
11-07-2012, 02:55 PM
To jest lista dobrych seriali (wg mnie), które odkryłam na przestrzeni lat:
* Friends - nie trzeba tłumaczyć.
*
Community - rewelacja; powala absurdem; świetne postacie; perełka wśród seriali wg mnie!
*
Dziewczyny - o życiu młodych dorosłych (dokładnie dziewczyn), które codziennie stawiają czoła wyzwaniom (bardziej dramat niż komedia).
*
Technicy-magicy - znowu absurd w świetnym wydaniu; postać Mossa - cudo!
*
Miranda - przezabawne perypetie tytułowej Mirandy, kobiety po 30-ce, która dość nieudolnie próbuję wyznać koledze miłość ; nie sądziłam, że tak mnie wciągnie.
*
Horoskop śmierci - miniserial-kryminał w dwóch odsłonach, lata temu za nim szalałam.
*
Miasteczko Twean Peaks - ma niesamowity klimat - świetnie się go ogląda; potrafi rozbawić (np. Duchovny w rajtuzach); jeśli pominąć kilka nic nie wnoszących do fabuły odc z sezonu drugiego to jest rewelacyjny.
*
Sześć stóp pod ziemią - porządna produkcja (trzymająca poziom do końca); serial bardzo życiowy.
*
Dostawa na telefon - trafiłam na urywki chyba w Comedy Central i mnie zainteresował; perypetie młodego businessmana Todda, który na nieszczęście (a może wcale nie) zostaje przeniesiony do nowego oddziału firmy w Indiach; dużo humoru; postał jeden sezon.
*
Queer as Folk - serial jak sam tytuł wskazuje o gejach (głównie), więc pewnie nie każdemu by podszedł; nie mniej jednak cholernie zabawny ze świetnymi postaciami; chodzi mi o wersję amerykańską.
*
Cougar Town - fajna ekipa z szalonymi pomysłami sprawia, że przyjemnie się go ogląda; rozwalają mnie sceny z "Barbrą" lub Tomem; ulubiony serial Abeda z Community. Smile
*
Moonlight - z kategorii "o wampirach" - jeśli ktoś siedzi w tej tematyce to naprawdę polecam; powstał jeden sezon.
*
Seks w wielkim mieście - oceną może nie grzeszy, ale moim zdaniem jak najbardziej wart uwagi; nieraz bawi i wzrusza.
*
Buffy: postrach wampirów - znowuż pozycja nie dla wszystkich; serial bawi dowcipem i często zaskakuje; Ci, którzy się wahają niech spróbują.
*
Supernatural, True Blood i Dexter - wszystkie 3 były świetne, ale już nie są; jednak sentyment do pierwszych sezonów Supernaturala pozostał.

Z innych, które widziałam w całości to:
* Różowe lata 70-te - kilka ostatnich sezonów nie polecam,
* Skins - pierwsza generacja jest świetna, druga dobra, trzecia okropna,
* Misfits - pierwszy sezon rozwala!
* Gotowe na wszystko - świetne pierwsze 4 sezony, potem już słabiej,
* Kompania braci - 10-odcinkowy serial o II wojnie światowej; piękne zdjęcia,

Zaczęłam i mają potencjał:
* Breaking Bad
* Firefly
* Glee
* Pamiętniki wampirów

Na liście (wyżej lub niżej) są też HIMYMSmile
, TBBT, Dwóch i pół.

[Obrazek: tumblr_ma0e4oD6hF1runst4_large.gif]
11-07-2012, 03:58 PM
(11-07-2012 02:55 PM)nastka napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.To jest lista dobrych seriali (wg mnie), które odkryłam na przestrzeni lat:
* Friends - nie trzeba tłumaczyć.
*
Community - rewelacja; powala absurdem; świetne postacie; perełka wśród seriali wg mnie!
*
Dziewczyny - o życiu młodych dorosłych (dokładnie dziewczyn), które codziennie stawiają czoła wyzwaniom (bardziej dramat niż komedia).
*
Seks w wielkim mieście - oceną może nie grzeszy, ale moim zdaniem jak najbardziej wart uwagi; nieraz bawi i wzrusza.
*
Buffy: postrach wampirów - znowuż pozycja nie dla wszystkich; serial bawi dowcipem i często zaskakuje; Ci, którzy się wahają niech spróbują.

Z innych, które widziałam w całości to:
* Skins - pierwsza generacja jest świetna, druga dobra, trzecia okropna,

Zaczęłam i mają potencjał:
* Breaking Bad
* Firefly
* Glee
* Pamiętniki wampirów

Na liście (wyżej lub niżej) są też HIMYMSmile
, TBBT, Dwóch i pół.

Kocham Cie! Swietne seriale.

II MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja II 2011/2012
IV MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja III 2012/2013
Ranga przyjaciela od daaaaaawna
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2012, 05:51 PM
Dzięki za uznanie. Smile
A żeby było na temat to dodam, że zastanawiam się nad takimi pozycjami jak: Modern Family, Scrubs albo The Office. Najchętniej obejrzałabym nowy odc Community, ale termin został przesunięty na luty. :/ Aha, no i czekam na napisy do 5-tego odc HIMYM. Biggrin

[Obrazek: tumblr_ma0e4oD6hF1runst4_large.gif]
11-20-2012, 11:27 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-20-2012 11:29 AM przez Linds.)
Patrzę na wasze listy i chyba będę odmieńcem tutaj.

Na liście moich ulubionych seriali na pewno jest HIMYM.
Następnie Lost, aczkolwiek uważam, że serial się nieco stoczył z głównego kursu gdzieś po drugim lub trzecim sezonie i stawał się momentami coraz bardziej przebajerowany. Szkoda, bo podobał mi się motyw rozbitków na wyspie, gdzie kiedyś prowadzono badania, bez dodatków typu podróże w czasie, no, ale trudno. Serial i tak miło mi się oglądało.
Nie jestem jakimś otaku, czy mangowcem, ale mam serię anime, którą po prostu uwielbiam od dziecka. Saint Seiya, w Polsce znane nieco bardziej jako Rycerze Zodiaku Biggrin Oglądam od dziecka, wszystkie serie i kinówki, aktywnie udzielam się w grupie fanów - obecnie pracujemy nad przetłumaczeniem mangi Saint Seiya: The Lost Canvas.
Oprócz tego dużo udzielam się w grupie Bronies - fanów My Little Pony: Friendship is Magic. O tym rozpisywać się nie zamierzam, bo wiem, że nie każdy to specjalnie lubi i, że na wielu forach to wywołuje shitstormy - w razie ktoś zechce o tym pogadać, zapraszam na priv.

Z seriali, które spodobały mi się, ale nie oglądam regularnie z różnych tam powodów to Dr.House, Dowody zbrodni, Plotkara, Simpsonowie, South Park, Family Guy i The Cleveland Show.
01-31-2017, 09:27 PM
Sherlock, Miodowe Lata, Ranczo, Ojciec Mateusz
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: