Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Matka może być martwa ?
02-12-2014, 11:23 PM
Czy Matka może być martwa ?
Z tego co pamiętam nie mamy ujęć ze starości Teda i Matki, może on dzieciakom opowiada o Matce, która już umarła ? Cristin Milioti była w talk show The Talk, gdzie powiedziała, że lepiej jest nie znać zakończenia i że serial jest w dobrych rękach choć równocześnie była rozpromieniona na myśl o zakończeniu
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-13-2014, 02:49 PM
RE: Czy Matka może być martwa ?
Raczej w to wątpię. Pamiętam jedno ujęcie jak na jakiejś imprezie starzy Ted, Marshall, Robin, Lily i (chyba) Barney 'jedli kanapkę' a Ted zapytał 'gdzie moja żona?' i zaczęli się śmiać.
02-13-2014, 03:11 PM
Nie było ujęć starszych Teda i Matki wcześniej bo nie było aktorki wybranej do tej roli. Obecnie twórcy pokazują w flashforwardach ich najbliższą przyszłość jednak z każdym posuwają się w czasie do przodu i pewnie w ostatnim odcinku zobaczymy ich razem w roku 2030 albo nawet później.
03-04-2014, 10:11 AM
I jak tam teraz moja teoria po wczorajszym odcinku ?

Jeszcze a propos tego że nie mieli aktorki - mogli Matkę pokazywać za 40 lat od tyłu, z samymi włosami. Jak wcześniej nie mieli aktorki to pokazywali ją zasłonioną parasolką lub jedynie jej nogi... jestem przekonana że Matka nie żyje i Ted pomaga dzieciom ją zapamiętać
03-04-2014, 12:24 PM
Niestety po ostatnim odcinku przychylam się do twojej teorii o śmierci Matki, jednak mam nadzieję że to się nie stanie bo patrząc na sceny z przyszłości które nam pokazywali to troche w złym stylu byłoby pytanie o to gdzie jest żona Teda po "zjedzeniu kanapki" jeśli by nie żyła. Również reakcja dzieci na całą tę opowieść wydaje się troche nieadekwatna do klimatu historii, bo jak mogą one reagować pytaniami typu "kiedy to się skończy", "ile jeszcze" skoro tylko dzięki temu mogą dowiedzieć się czegoś więcej o własnej Matce.
03-04-2014, 01:44 PM
Aż do obejrzenia dzisiejszego odcinka tą teorię uznawałem za tak dziwaczną i wyszukaną, że nawet tu nie zaglądałem bo sam tytuł tematu mnie odstraszał. Jednak ostatnia scena nowego odcinka zmieniła moje zdanie o 180 stopni. Scenarzyści popełnili wiele błędów i jeśli uśmiercą Matkę to kompletnie spieprzą ten serial, widzowie im tego nie darują. Jak można było z tak zabawnego sitcomu zrobić tak ponury smutny dramat? Ech szkoda słów...

03-04-2014, 01:58 PM
a może po prostu będzie jakoś ciężko chora, jakieś operacje czy coś, ale i wszystko sie dobrze skończy ;p?
03-04-2014, 02:20 PM
A może robią nas w balona i usilnie próbują przekonać, żebyśmy wierzyli w to, że Matka zginie, a na koniec pokażą, że żyje, co będzie wielkim szokiem? Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-04-2014, 04:35 PM
Jeżeli Matka rzeczywiście jest poważnie chora, to rzeczywiście cała historia nabiera sensu. Ale na pewno wymyślili to jakoś niedawno bo niespójności niestety są Sad chociażby ta akcja z kanapką. Jak dla mnie takie bomby w ostatnich odcinkach to bezsens. Po co pokazywali nam wspaniałą, cudowną Matkę, skoro zamierzają ją uśmiercić?! Ted już wystarczająco się nacierpiał, odbieranie mu Matki to przesada. Teoria z Robin też mi nie pasuje. Virginia odpada, wyraźnie bywa mowa o córce. Chyba że scenarzyści przypomnieli sobie o Heather... Ale wtedy Matka byłaby bardziej, no nie wiem, współczująca, wspierająca? Już nie wiem co o tym mysleć, to dla mnie za dużo;

[Obrazek: mfyVsYI.gif] [Obrazek: 3YQjfsB.gif]
03-04-2014, 04:38 PM
@Aleksandra, przypomnij proszę, kim jest Heather

[Obrazek: tancerzbanan.gif]
03-04-2014, 05:33 PM
(03-04-2014 04:38 PM)McLaren napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.@Aleksandra, przypomnij proszę, kim jest Heather

Siostra Teda.

03-06-2014, 12:47 AM
Kila razy Ted mowi o matce i robi to w czasie terazniejszym , odcinek gdy Lily poznaje matke - reakcja matki na jego wolna jazde i rekawiczki do jazdy, odcinek ze wspollokatorka gdy mowi o piosence bulki spiewanej przez matke. Wiec wg mnie na 99% matka zyje w 2030
03-08-2014, 04:06 PM
nie chciałabym, żeby ta teoria się sprawdziła, jednakże wg mnie jedynym argumentem na to, że Matka żyje, są rzekome słowa "Don't tell your mother". Nie wiem jak wy, ale zupełnie nie przypominam sobie, żeby to zdanie w serialu padło Sad czy byłby ktoś tak wspaniały i powiedział, który to odcinek? Sad

[Obrazek: tumblr_mvrr68zd8U1qg3g39o5_250.gif] [Obrazek: tumblr_mvrr68zd8U1qg3g39o1_250.gif] [Obrazek: tumblr_mvrr68zd8U1qg3g39o6_250.gif]
03-10-2014, 05:48 PM
Zupełnie nie przemawia do mnie to, że matka może być martwa. Żaden argument mnie w tym momencie do tego nie przekona. Biggrin Nie wydaje Wam się to zbyt płaczliwe? Może i HIMYM nie jest typową komedią, ale nie zrobią na koniec takiego dramatu- moim zdaniem.

Taki ze mnie Niewierny Tomasz- nie zobaczę to nie uwierzę.

[Obrazek: x1bxfk.jpg]
03-10-2014, 07:07 PM
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. Matka twierdzi, że pogłoski o jej śmierci są INSANE Wink

[Obrazek: tumblr_mk2pc38wre1s6fei0o1_500.gif]
03-11-2014, 07:32 PM
(03-10-2014 07:07 PM)kachna napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. Matka twierdzi, że pogłoski o jej śmierci są INSANE Wink

Również natknęłam się na ten artykuł. Śmierć Matki byłaby najgorszą decyzją twórców odnośnie serialu, sami doskonale o tym wiedzą. Zastanawia mnie tylko, dlaczego niektórzy jasno wykluczają Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. śmierć Virginii (matki Teda). Gdy zobaczyłam jego reakcję na słynne "What type of mother misses their daughter’s wedding?” (pomimo, że chodzi o córkę) nikt inny nie przyszedł mi do głowy niż Virginia. Dopiero przemyślenia internautów skłoniły mnie do refleksji Smile Bądź co bądź Cristin Milioti jako serialowa "matka" będzie żyła długo i szczęśliwie z Tedem Mosby Hooray

[Obrazek: anigif.gif]
03-12-2014, 10:20 AM
W temacie o spoilerach do finału pojawia się też subtelne wyjaśnienie Razz
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

08-27-2014, 05:13 PM
Przeglądam właśnie forum, bo cały czas się zastanawiam nad imionami byłych chłopaków Tracy i natrafiłam na tę teorię. Powiem tylko, gratuluję. Wink

[Obrazek: tumblr_meyv2xeEGv1qauy8so2_r1_500_large.gif]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: