Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie o tej postaci?
09-01-2011, 11:15 PM
RE: Co myślicie o tej postaci?
Aha. Pomyślałem,że jest taki idealny, że aż nudny. Myślę, że właśnie niegrzeczni chłopcy was pociągają daleko im do ideału, ale z nimi jest fun.

[Obrazek: tancerzbanan.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2011, 02:02 PM
Ted mnie trochę denerwuje, jest strasznie ciapowaty, mimo iż wokół niego kręci się ten serial to uważam, że jest najmniej barwną postacią
10-04-2011, 10:07 PM
Ted, najważniejsza postać w serialu, w końcu to on ma poznać tytułową matkę. Jest dość złożony, więc uważam że ciekawy Smile Bywa irytujący, ciapowaty ale też czasem śmieszy ( szczególnie to co mu się przytrafia) no i lubię go Smile może dlatego że mam coś z niego, na pewno nie zgodziłbym się z tym że Ted jest nijaki ^^
10-05-2011, 03:27 PM
flaner1991 napisał(a):że Ted jet nijaki^^
Równie dobrze, można powiedzieć, że Barney to taka sobie mało znacząca postaćWink
10-05-2011, 08:36 PM
Dopesmoker chyba nie czytasz uważnie i wyrywasz słowa z kontekstu. Napisałem iż NIE można powiedzieć o Tedzie że jest nijaki, a nie że stwierdziłem iż Ted jest nijaki, czytaj uważniej ^^ Zatem cytowanie i komentarz o Barneyu są pozbawione sensu.
10-05-2011, 09:22 PM
Wiem co napisałeś Razz komentowałem te słowa, które przytoczyłeś, bo sam często to słyszę;p
10-05-2011, 11:00 PM
A to chyba że tak, to zwracam honor Biggrin po prostu źle się to odbierało/ rozumiało Wink
10-10-2011, 09:29 AM
Co oni zrobili z Tedem?
W poprzednich sezonach był, hmmm spoko, a teraz? To jakaś łajza i ofiara losu jest. Nie wiem czy chcą zmniejszyć sobie oglądalność, czy to jakiś nieprzemyślany zabieg.
10-16-2011, 04:47 PM
zgadzam się z przedmówcą, Ted był naprawdę ciekawą i barwną postacią w poprzednich sezonach, a teraz wykreowali go na nieudacznika.
Ja osobiście zawsze bardzo lubiłem tą postać - był zdecydowanie inny niż wszyscy, nieprzeciętny, a tymczasem staje się z odcinka na odcinek ofiarą losu. Trochę to uwłaczające.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
12-09-2011, 02:18 AM
Dokładnie tak! Też to zauważyłem od jakiegoś czasu, że Ted jest teraz wykreowany w zupełnie inny sposób. Nie wiem czy jest to efetk innej gry aktorskiej Josha czy też po prostu w scenariuszu 7 serii nie jest przewidziana dla tej postaci żadna znacząca rola. Nie podoba mi się, że tak radykalnie obniżyło się jego znaczenie. Cała ostatnia seria jak do tej pory kręci się w okół pozostałych postaci a Ted jest tylko tłem.
Ted zawsze był moją ulubioną postacią. Jasne, że był trochę naiwny i lekko ciapowaty ale to jak wykreowany został teraz to już lekka przesada. Zdecydowanie to jest największy zarzut pod adresem 7 serii. No chyba, że coś zmieni się w pozostałych 12 odcinkach.

Tak marginesie, przecież głównym wątkiem seriali ma być właśnie Ted i jego historia jak poznał swoją żonę, tymczasem scenarzyści chyba już trochę za bardzo przekombinowali.
12-11-2011, 11:27 PM
Wink RE: Co myślicie o tej postaci?
Oj, Ted to mój ideał mężczyzny Biggrin Jest czuły, opiekuńczy, romantyczny, inteligentny, nieprzeciętny, z zamiłowaniem do własnej pracy, lubiący bawić się w detektywa i niesamowicie przystojny!
Ale zgadzam się, że od jakiegoś czasu nie jest już to do końca ten sam Ted, jego znaczenie w serialu znacznie zmalało.
05-04-2012, 10:13 PM
Ted jest trochę warstwową postacią ma jakąś głębie, w ostatnich sezonach stracił pewność siebie Sad ale i tak jest ciekawy.

[Obrazek: 58ce26ff38aad.jpg]
07-11-2012, 04:40 PM
Mam nadzieję,że w 8 sezonie wreszcie się skupią na Tedzie i jego przyszłej małżonce. Uwielbiam całą grupkę,ale scenarzyści za bardzo odeszli od głównego wątku w ostatnich sezonach.
07-11-2012, 05:52 PM
Szczerze mówiąc też bym chciała żeby w nowym sezonie pojawiło się więcej wskazówek dotyczących matki.

[Obrazek: x1bxfk.jpg]
07-26-2012, 06:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-26-2012 06:43 PM przez CamilleBlack.)
(12-09-2011 02:18 AM)Kamiskl napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Dokładnie tak! Też to zauważyłem od jakiegoś czasu, że Ted jest teraz wykreowany w zupełnie inny sposób. Nie wiem czy jest to efetk innej gry aktorskiej Josha czy też po prostu w scenariuszu 7 serii nie jest przewidziana dla tej postaci żadna znacząca rola. Nie podoba mi się, że tak radykalnie obniżyło się jego znaczenie. Cała ostatnia seria jak do tej pory kręci się w okół pozostałych postaci a Ted jest tylko tłem.
Ted zawsze był moją ulubioną postacią. Jasne, że był trochę naiwny i lekko ciapowaty ale to jak wykreowany został teraz to już lekka przesada. Zdecydowanie to jest największy zarzut pod adresem 7 serii. No chyba, że coś zmieni się w pozostałych 12 odcinkach.

Tak marginesie, przecież głównym wątkiem seriali ma być właśnie Ted i jego historia jak poznał swoją żonę, tymczasem scenarzyści chyba już trochę za bardzo przekombinowali.

Według mnie to, że Ted jest ostatnio przybity to specjalny efekt, który ma na celu pokazać nam , iż Mosby już traci nadzieję i jest mu coraz gorzej. Ale myślę, że jak już pozna matkę to znowu wróci mu wiara i będzie barwny Smile
A co do głównego wątku to ja sama się cieszę, że serial jest ciekawy i ma wiele urozmaiceń. Uwierz mi , z czasem, kiedy skupiamy się tylko na jednym , to owy temat przestaje być ciekawy.

Come to the dark side..we have apple pie Biggrin
07-29-2012, 04:09 PM
(07-26-2012 06:33 PM)CamilleBlack napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Według mnie to, że Ted jest ostatnio przybity to specjalny efekt, który ma na celu pokazać nam , iż Mosby już traci nadzieję i jest mu coraz gorzej. Ale myślę, że jak już pozna matkę to znowu wróci mu wiara i będzie barwny Smile
A co do głównego wątku to ja sama się cieszę, że serial jest ciekawy i ma wiele urozmaiceń. Uwierz mi , z czasem, kiedy skupiamy się tylko na jednym , to owy temat przestaje być ciekawy.

Zgadzam się ;-)

A co do głównego tematu wątku, Teda jakoś lubię najmniej Biggrin Taka ciapa trochę, nie wie, czego chce od życia, niezaradny Biggrin
01-30-2013, 11:16 PM
Zgadzam się z Aalexandria Smile
Ted to taka życiowa niezdara, ciągle ktoś mu rzuca kłody pod nogi, i mimo że mi strasznie go szkoda, że ciągle szuka "matki", to najmniej go lubię.
Ale trzeba mu przyznać - zaliczył kilka zabawne momenty! Biggrin

[Obrazek: tumblrmdt3qoynxq1qjrqpl.gif][Obrazek: tumblrmfcbdctcr41r0t3ae.gif]
Stinson + Scherbatsky 4ever <3
03-16-2013, 09:56 PM
ted to taka "ciepła klucha", ostatnio nawet desperat, ale lubię go chyba najbardziej po robin. marzę, żeby mu się ułożyło wreszcie i spotkał Matkę, bo jego smutek mnie dobija! Razz taki fajny facet (nie licząc paru wad), a nie może sobie znaleźć tej jedynej.

Barney: Can't believe it, I'm a total Dahmer.
Robin: Yeah, but you're my Dahmer, which makes you a Dobler.
04-27-2014, 11:33 AM
Oglądam odcinki od początku i patrzę na Teda i wcale nie jest to ciapowaty romantyk. Jest wyrachowany, nastawiony na siebie, lekko fałszywy, nie patrzy na zdanie innych, specjalnie pomocny też nie jest ( pomaga głównie Robin, bo chce ją zdobyć, czyli nastawiony jest na siebie), gada wiecznie, że kocha, a nie kocha i sam to wie (bezczelne), sam jest żałosny zdobywając kobiety, (których swoją droga ma milion), a jak w którymś odcinku spotyka laskę co postępuje jak on, to wycofuje się szybko i uważa ją za szaloną. Tak, go wszyscy mają akceptować, a on innych nie. Barney go wyciąga gdzieś, to nigdy mu się nie chce iść. Tak więc pasuje do Robin, która jest podobna. Egoistyczna. Tyle, że Robin ma cel- kariera, podróże i pod to życie układa, wie że nie umie się poświęcić i stawia sprawę jasno (choćby jak Kevinowi powiedziała, że nie chce dzieci.) Chociaż w sumie też wiele razy postąpiła chamsko i jak jej wygodnie.
Nie rozumiem gnojenia Robin i wywyższania Teda. Są siebie warci.
O milion razy lepszą osobowość ma reszta paczki. Lilly zawsze najlepsza przyjaciółka, wierna mężowi, wscieka się, ale wybacza (ojcu, pomaga matce Masrhala, której początkowo nie lubi, żal jej że nie wybaczyła zmarłemu sprzedawcy) Wszystkie jej błędy wyszło jej bokiem- a który człowiek nie popełnia błędów?
Marshall nie będę się rozpisywać, bo wiadomo, że nieraz się poświęcał i w ogóle był mega dobrym człowiekiem, a i karierę osiągnął, i rodzinę cudowną miał- wynagrodziło go za dobro . To ciekawe, że każdy dostał to, na co zasługiwał.
To Barney był tak naprawdę romantyczny, szalony, najlepszy przyjaciel (do każdego, nieraz się poświęcał). Naturalnie bliscy byli najwazniejsi, a ludzie dalsi nie.
Rozpisałam się, ale nie rozumiem jak można uważać Teda za dobrego, a reszty nie.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: