Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRZYSZŁOŚĆ FORUM
04-03-2014, 10:39 PM
RE: PRZYSZŁOŚĆ FORUM
(03-28-2014 10:35 AM)iwona napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Tylko propozycja- grupa powinna być zamknięta. Sami "znajomi", nie jacyś przypadkowi ludzie, którzy dołączą ot tak sobie i albo nie będą się udzielać w ogóle, albo będą mącić. Razz

Zamierzacie przyjmować tylko tych "aktywnych" użytkowników? Co, jeżeli ktoś bardzo chciałby dołączyć do grupy, lubi czytać forum, ale nieczęsto się udziela, za to uwielbia jego klimat itd. Tak, mówię tu między innymi o sobie, bo od dawna czytam Wasze posty. nie byłoby mi miło, gdybym została odrzucona przez admina grupy, tylko przez to, że nie publikuję zbyt dużo. Właściwie taki ze mnie szarak na tym forum, ale wszystkich nas łączy zamiłowanie do himym, więc będę się starać o członkostwo, są jakieś warunki do spełnienia? Smile

[Obrazek: anigif.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2014, 10:44 PM
(04-03-2014 10:39 PM)Lien23 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Zamierzacie przyjmować tylko tych "aktywnych" użytkowników? Co, jeżeli ktoś bardzo chciałby dołączyć do grupy, lubi czytać forum, ale nieczęsto się udziela, za to uwielbia jego klimat itd. Tak, mówię tu między innymi o sobie, bo od dawna czytam Wasze posty. nie byłoby mi miło, gdybym została odrzucona przez admina grupy, tylko przez to, że nie publikuję zbyt dużo. Właściwie taki ze mnie szarak na tym forum, ale wszystkich nas łączy zamiłowanie do himym, więc będę się starać o członkostwo, są jakieś warunki do spełnienia? Smile

Jeśli mogę się wtrącić do tematu osobiście chciałbym żeby wszyscy chętni z forum mieli dostęp do grupy jeśli sobie tego życzą. Im nas więcej tym przyjemniej! Tym bardziej że po finale bardzo się zaczęłaś i udzielać i osobiście bardzo miło mi się czyta Twoje posty bo podobnie oceniamy niektóre sprawy! Hugs

[Obrazek: ytOlr1H.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2014, 10:53 PM
Lien23 jesteś dziewczyną, więc wstępujesz do grupy, bo cycków nigdy dość Biggrin A tak już poważniej - wyślij prośbę o dołączenie, nie pogonimy Cię kijami Wink

Greedion nie rozpędzaj się. Nie mam zamiaru dodawać wszystkich, bo w takim wypadku też konta widma z forum i ludzi co mają po kilka postów też musiałbym dodawać, a tu nie o to chodzi. Początkowo ta grupa miała być tylko dla starych wyjadaczy - ludzi którzy mają kolorki na forum, dużo postów i się po prostu od lat już znają, kumplują, mieli okazję spotkać w realu, są od lat ciągle aktywni na forum. Jednak zainteresowanie jest nieco większe więc Was, tych mniej aktywnych użytkowników też przyjmiemy, ale na pewno nie będziemy przyjmować dosłownie każdego, bo wtedy mielibyśmy niezłą zbieraninę w zasadzie obcych ludzi.

04-03-2014, 11:00 PM
(04-03-2014 10:53 PM)flanker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Greedion nie rozpędzaj się. Nie mam zamiaru dodawać wszystkich, bo w takim wypadku też konta widma z forum i ludzi co mają po kilka postów też musiałbym dodawać, a tu nie o to chodzi. Początkowo ta grupa miała być tylko dla starych wyjadaczy - ludzi którzy mają kolorki na forum, dużo postów i się po prostu od lat już znają, kumplują, mieli okazję spotkać w realu, są od lat ciągle aktywni na forum. Jednak zainteresowanie jest nieco większe więc Was, tych mniej aktywnych użytkowników też przyjmiemy, ale na pewno nie będziemy przyjmować dosłownie każdego, bo wtedy mielibyśmy niezłą zbieraninę w zasadzie obcych ludzi.

Jasne rozumiem, ciesze się że się załapałem! Biggrin

[Obrazek: ytOlr1H.png]
04-03-2014, 11:14 PM
(04-03-2014 10:44 PM)Greedion napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Jeśli mogę się wtrącić do tematu osobiście chciałbym żeby wszyscy chętni z forum mieli dostęp do grupy jeśli sobie tego życzą. Im nas więcej tym przyjemniej! Tym bardziej że po finale bardzo się zaczęłaś i udzielać i osobiście bardzo miło mi się czyta Twoje posty bo podobnie oceniamy niektóre sprawy! Hugs

A dziękuję bardzo Smile To też nie tak, że nagle "oszaleję" po finale i przez chwilę będę bardzo aktywna, a później mi przejdzie, teraz jest po prostu duży ruch, dużo do podyskutowania, bo czasem wchodziłam i 1-2 posty napisane przez cały dzień Neutral No i każdy pisze pod wpływem impulsu, więc trzeba jak najlepiej wykorzystać sytuację.

(04-03-2014 10:53 PM)flanker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Początkowo ta grupa miała być tylko dla starych wyjadaczy - ludzi którzy mają kolorki na forum, dużo postów i się po prostu od lat już znają, kumplują, mieli okazję spotkać w realu, są od lat ciągle aktywni na forum.

Naturalnie, rozumiem Waszą selekcję, pewnie postąpiłabym w podobny sposób, aczkolwiek myślę, że niemało użytkowników jest w sytuacji takiej jak ja. Jak to powiedział Greedion wyżej: Im nas więcej tym przyjemniej! Smile

04-04-2014, 05:58 AM
Ludzie! Stosujcie się do tego co było tutaj napisane wcześniej - wysyłajcie wraz z prośbą o dołączenie PW do grupy podając swój NICK z forum! Czy to naprawdę aż takie trudne? Nie będziemy przyjmować wszystkich jak leci, zatem proszę wpierw wysłać PW podając swój nick.

Lien23 Twojej prośby o dołączenie i PW jeszcze grupa nie otrzymała, więc uwaga nie była adresowana do Ciebie Razz

04-04-2014, 09:18 AM
(04-03-2014 10:53 PM)flanker napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki....

Nie mam zamiaru dodawać wszystkich, bo w takim wypadku też konta widma z forum i ludzi co mają po kilka postów też musiałbym dodawać, a tu nie o to chodzi. Początkowo ta grupa miała być tylko dla starych wyjadaczy - ludzi którzy mają kolorki na forum, dużo postów i się po prostu od lat już znają, kumplują, mieli okazję spotkać w realu, są od lat ciągle aktywni na forum. Jednak zainteresowanie jest nieco większe więc Was, tych mniej aktywnych użytkowników też przyjmiemy, ale na pewno nie będziemy przyjmować dosłownie każdego, bo wtedy mielibyśmy niezłą zbieraninę w zasadzie obcych ludzi.

Otóż to, grupa na fejsie to już nie to samo co forum, grupa działa już w innym charakterze i cel jej istnienia również jest inny. Pogrubiona część posta flankera to nie jest czas przeszły taki zamysł jest stale aktualny i nie mamy zamiaru zbytnio od niego odchodzić, nie interesują nas konta widma. Grupa na fejsie stawia na jakość nie ilość.

Samo forum wg informacji hultka będzie aktywne do końca roku, nikt nie wzbrania przed aktywnością tutaj.

Ludzie przyjmowani do grupy muszą się przedstawić w odpowiednim wątku nick'iem forumowym.

To nie jest żadna dyktatura tylko zwykłe zachowanie ładu. Smile

Oczywiste jest, że wszyscy nie będą przyjmowani.. Ale to oczywiście nie oznacza też że nie można się starać o przynależenie Smile Smile Smile

PS. Lien czekamy na ciebie w grupie Smile
04-04-2014, 09:51 AM
Po prostu ludziska to jest grupa dla ludzi którzy aktywnie i stale od lat tworzyli wspólnie to forum, na dobre i na złe, a nie dla tych którzy od wielkiego dzwonu raz na pół roku coś napisali. Nie miejcie nam tego za złe - po prostu my się znamy i tworzymy już od dawna zgraną ekipę Wink

04-04-2014, 09:54 AM
Nie no, wpadajcie do grupy i bądźcie tam. Ale jak się nie przedstawicie, to out. Razz

I nie siedźcie cicho, tylko jak jesteście z Warszawy, to zapraszam jutro na spotkanie. Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
04-04-2014, 10:26 AM
Wysłałem prośbę i PW, ale trzeba sprawdzić folder Inne, bo nie mam nikogo w znajomych, także ta wiadomość gdzieś pewnie przepadnie Biggrin
04-04-2014, 10:09 PM
Jestem, jestem, szybko zostałam przyjęta, z czego bardzo się cieszę Smile Mam nadzieję, że nie zawiodę Wink

04-04-2014, 10:56 PM
Lien23, dodaj mnie (Robert) do znajomych Twisted

04-04-2014, 11:17 PM
(04-04-2014 10:56 PM)hultek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Lien23, dodaj mnie (Robert) do znajomych Twisted

Wedle życzenia Wink

04-10-2014, 12:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2014 12:42 PM przez xxl.)
(03-27-2014 10:39 AM)hultek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.(coś pierdole od rzeczy wiadomo, pewnie o romantyzmie i szutce XVII wieku)(...) i zbluzgać xxl, bo to cwel (just kiddin misiaku, luv ya <3 Kiss) (nanan (...))

Pwned

wpadłem zajrzeć co tu się wyprawia po finale, chciałem przejrzeć wątek o finałowym odcinki, ale jak zobaczyłem 24 strony.. to..y...skąd tu tyle użytkowników nagle Razz kiedyś były czas jak siedziało Nas 5 osób na całym forum i co jakiś czas ktoś wpadał, napisał 2 posty albo...100.. na raz.. jak legendarny user Barney_Stinson120(jakies cyferki chyba byly?) (czy jakos tak ;p). No, pewnie już tu więcej nie zajrzę (chooociaż moooże..), ale miło że czasem jeszcze o mnie ktoś pamięta. papatki i Hultek, rada na życie: nigdy nie bierz rudej, nigdy!! ;p
04-10-2014, 06:02 PM
Rude ssą. Wink

04-10-2014, 09:16 PM
(04-10-2014 06:02 PM)hultek napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Rude ssą. Wink
To chyba dobrze, nie? Biggrin

Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: