Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Ankieta: Jak oceniasz odcinek?
1
2
3
4
5
6
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8x15: P.S I love you
02-05-2013, 05:11 AM
8x15: P.S I love you
Premiera: 05.02.2013

Fabuła:
Cytat:Barney uncovers the lost episode of Robin’s “Underneath the Tunes” as Robin Sparkles. Meanwhile, Marshall and Lily are concerned that Ted’s new girlfriend is a stalker.
Barney odkrywa nowe video odnośnie Robin Sparkles. W międzyczasie, Marshall i Lily martwią się, że nowa dziewczyna Teda jest prześladowczynią.

Cóż, Narrator Ted świetnie skwitował cały odcinek:
"Before a man meets the woman he'll mary, he'll make one final horrible mistake. For me that was Jeanette."
Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo mnie to cieszy. Ted już wieje taką niesamowitą desperacją, że czas najwyższy, by się ogarnął.

Co do pobocznych wątków - piosenka Robin fajna. Biggrin Obsesja Barneya też uzasadniona, dużo starych twarzy... No i Marshall i Lily znaleźli dla siebie miejsce. Dobry odcinek. Smile

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2013, 01:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2013 05:25 PM przez hucu26.)
RE: 8x15: P.S I love you
Troszkę dłuższy post opublikuję za jakiś czas. Teraz jednak dwa odwołania do kultury lat 80-tych, które autentycznie mnie zniszczyły:

- Lloyd Dobler i Diane Court - bardzo sympatyczny film "Say Anything", gdzie charakterystyczna była scena bohatera granego przez Johna Cussacka, stojącego z boomboxem pod domem Diane, z graną melodią "in Your Eyes" Petera Gabriela. A czy on był "prześladowcą" w tym filmie ? Raczej mi się nie wydaje.
- No i drugi motyw: Dave Coulier mówiący "Cut it Out" i Bob Saget podsumowujący: "I've always liked this joke" Biggrin Biggrin Miłośnicy "Pełnej Chaty" myślę, że od razu złapali aluzję Smile Nie sądziłem, że "wkręcą" do mojego ulubionego serialu postać z najbardziej sentymentalnego wspomnienia z dzieciństwa. Smile Za ten dowcip twórcy HIMYM naprawdę mają u mnie dużego plusa. Smile

A odcinek w całości bardzo, bardzo przyjemny - ale tak jak napisałem: szczegółowa analiza po obejrzeniu odcinka z polskimi napisami Smile
02-05-2013, 01:52 PM
Odcinek nawet fajny, ale jakoś mnie nie powalił na kolana. Najlepsza była przeszłość Robin i obsesja Barneya, chociaż uważam,że już dużo wcześniej została nam ukazana(chodzi mi o The Robin).

Brakuje mi bardzo tej chemii między R&BSad mogliby to tak fajnie pokazać....ale cóż. Jest tyle sposobów, ale widocznie wyczerpały się pomysły, chociaż skrycie wierzę,że dopiero twórcy mają zamiar to pokazać.

Ted jest zabawny z tą swoją naiwnością i ciapowatością;D widać jaki jest już zdesperowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-05-2013, 02:04 PM
Fajnie to wszystko zrobione, ale strasznie na siłę jak dla mnie wciśnięta w ten odcinek została Robin Sparkles.. Trochę za szybko się starali to wszystko upchnąć w jeden odcinek.
02-05-2013, 02:32 PM
Mnie ciekawi coś innego. Mianowicie, albo mi się wydaje, albo scenarzyści znowu zawalili z drobną sprawą.
Kiedy Marshal mówi, jak spotkał Lilly, a później Lilly mówi "prawdę" jak wyglądało jej "how I met Marshall "... Pamiętacie odcinek, kiedy Ted opowiedział, że ponoć spotkał Lilly-pod na imprezie, całowali się... i dał jej NUMER POKOJU?
Że niby to ma być ich tajemnicą, że naprawdę Lilly wpadła do Tedda(miała numer jego pokoju i poszła do niego po pomoc?), a zastała Marshalla?
Jak w końcu było?! Lilly chciała spotkać Marshalla i to rozwaliła, szukając go? No i mógł otworzyć jego współlokator...
Nie znoszę takich sytuacji, gdy nie wiem do końca, co autor miał na myśli.
Jest może ktoś, kto się w tym NIE gubi i potrafi wyjaśnić?! Jeśli tak, to proszę. Będę wdzięczna. Smile
02-05-2013, 04:37 PM
(02-05-2013 02:32 PM)ST21 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Mnie ciekawi coś innego. Mianowicie, albo mi się wydaje, albo scenarzyści znowu zawalili z drobną sprawą.
Kiedy Marshal mówi, jak spotkał Lilly, a później Lilly mówi "prawdę" jak wyglądało jej "how I met Marshall "... Pamiętacie odcinek, kiedy Ted opowiedział, że ponoć spotkał Lilly-pod na imprezie, całowali się... i dał jej NUMER POKOJU?
Że niby to ma być ich tajemnicą, że naprawdę Lilly wpadła do Tedda(miała numer jego pokoju i poszła do niego po pomoc?), a zastała Marshalla?
Jak w końcu było?! Lilly chciała spotkać Marshalla i to rozwaliła, szukając go? No i mógł otworzyć jego współlokator...
Nie znoszę takich sytuacji, gdy nie wiem do końca, co autor miał na myśli.
Jest może ktoś, kto się w tym NIE gubi i potrafi wyjaśnić?! Jeśli tak, to proszę. Będę wdzięczna. Smile

Jeśli dokładnie oglądałabyś odcinek to wiedziałabyś, ze Ted MYLIŁ się z tym, ze całował Lily, bo naprawdę całował się z Alexa a Lily z jakimś przypadkowym gościem.

Co do odcinka to dość przyjemny, miło się go oglądało. Ciekawy był ten motyw z dokumentem o Robin, ale jakoś tak do mnie nie trafił. Dam 4. Czekam na więcej.
02-05-2013, 05:26 PM
Tym odcinkiem złamali mi serce. Przez tyle sezonów wciskali nam kit, że o przeznaczeniu, o takiej niepowtarzalnym zbiegu okoliczności, który doprowadził do poznania L&M. A teraz ujawniają te wszystkie kłamstwa.
A tak na poważnie to bardzo fajny odcinek. Fajnie że Ted bierze się za kolejne dziewczyny, nawet jak i ma być to, jak to określił, błędem. Lepsze to niż umartwianie i użalanie się Teda nad sobą.
Przynajmniej ja tak mam, podobnie gdy chce się siku i im bliżej jesteś toalety, tym mocniej się chce, podobnie jest w tym przypadku, im bliżej końca, tym bardziej chcę poznać matkę Smile
02-05-2013, 06:30 PM
Kolejna odsłona Robin Sparkles (przepraszam, Robin Sparkles is DEAD Biggrin) jak dla mnie na plus - w końcu coś mrocznego, zaskakującego, to lubię! Ciekawie pokazana obsesja Barney'a na punkcie Robin ( chociaż zgadzam się z ewulką - ta obsesja miała już początek w odcinku The Robin, który swoją drogą jest jednym z moich ulubionych Smile ). Trochę ta nowa dziewczyna Teda mi się nie podobała i trzymam się wersji, że coś z nią jest nie tak, tylko jeszcze nie wiem co! Smile
Tylko Lily i Marshall zepsuli mi trochę światopogląd, że nie istnieje coś takiego jak przeznaczenie, smutne :c Biggrin

[Obrazek: tumblrmdt3qoynxq1qjrqpl.gif][Obrazek: tumblrmfcbdctcr41r0t3ae.gif]
Stinson + Scherbatsky 4ever <3
02-05-2013, 07:20 PM
W moim subiektywnym odczuciu to był najlepszy odcinek tego sezonu. Czułem się wciągnięty przez opowieść o Robin (stylizacja paradokumentalna wieje chałą, ale potrafi oddziaływać Wink), już dawno te 20 min serialu nie minęło mi tak szybko, aż żałowałem, że to już koniec. Ted pod względem fabuły też porusza się do przodu, powrót do przeszłości M&L też jak najbardziej udany.

Jedyny element, który pod koniec mnie męczył, to budowanie zdań Jeannette - rozumiem, że taki był zamysł twórców, jednakowoż powtarzany po raz 4 irytował.

Aż tak dobrze nie siedzę w kulturze lat 80. i 90. by wyłapać wszystkie smaczki zawarte w tym odcinku - więc trudno mi to ocenić. Naigrywanie się z Kanady nadal dobrze im wychodzi, Barney nieudolnie próbujący pozbyć się swojej kanadyjskości był ujmujący. Naprawdę dobry odcinek.
02-05-2013, 11:01 PM
Daję mocną 5.
Bardzo podobała mi się przemiana Robin Sparkles, piosenka nawet wpada w ucho Razz Co do Teda, to lubię go ale czasem jest irytujący - właśnie jak w tym odcinku, Barney zawładnięty obsesją dużo bardziej mi się podobał Smile
Co do przeznaczenia to chyba autorom chodziło o to, że - owszem ono istnieje - ale trzeba mu czasem trochę pomóc i działać a nie czekać z założonymi rękami Smile
Motyw z "Pełnej chaty" też fajny z Davem Coulierem i Bobem Sagetem. Oglądałam jako dzieciak wszystkie odcinki Smile
02-05-2013, 11:30 PM
Mnie sie naprawde podobal - taki HIMYMowy. Zlecial mi ten odcinek nadspodziewanie szybko i po raz pierwszy od bardzo dawna obejrzalam nowy odcinek dwa razy. Tez ze wzgledu na to, aby uslyszec czy mi cos nie umknelo. W ten sposob dopiero zauwazylam zart, kiedy Robin w piosence spiewa "Jak bede miala meza, to on zawsze bedzie drugi - po Tobie" i mina Barneya.
Piosenka wpada w ucho, narodziny grunge'u w 1996 w Kanadzie, haha. Ogolnie te wszystkie kanadyjskie smaczki mi sie podobaly.
Trudno mi okreslic, co sadze o nowej "dziewczynie" Teda. Facet jest niezle zagubiony, ale niedlugo pozna ta swoja jedyna.

Za chec obejrzenia dwa razy daje 6. Smile

II MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja II 2011/2012
IV MIEJSCE w Snajper Viewers Edycja III 2012/2013
Ranga przyjaciela od daaaaaawna
02-06-2013, 12:36 AM
Obejrzałem już drugi raz z napisami, chwilę temu skończyłem i mam pozytywne wrażenia. Przede wszystkim na duży plus że wreszcie Teddy się zacznie spotykać z jakąś panienką. No i ta urocza tedowa naiwność Biggrin Ten notesik, to już jego marzycielskie spojrzenie, zapewne też wyobrażanie sobie ślubu z nią, dzieci itd. - cały Shmosby po prostu.

Barney klasyczny, podobała mi się scena z wiertarką Teda no i ogólnie ta mała obsesja Barneya była w miarę zabawna, ale bez większego szału.

LiM - można było się tego spodziewać, bo ich historia była zbyt idealna i fajnie że scenarzyści tak to przedstawili. W miarę śmiesznie, ale również bez szału.

Robin - po raz pierwszy od bardzo baaaardzo dawna mnie nie irytowała i nie żenowała swoim zachowaniem i istnieniem. Może dlatego że była przedstawiana przeszłość, czyli jej alter ego Sparkles? Generalnie fajnie to zostało ukazane, ta cała obsesja, przemiana itd. Podobał mi się sposób w jaki to scenarzyści przedstawili, dużo różnych twarzy się przewinęło także było ok.

Chyba największym plusem odcinka było nawiązanie do Pełnej Chaty - ogromne wielkie dzięki scenarzystom za to, uśmiechnąłem się przy tej scenie od ucha do ucha Smile

Podsumowując odcinek fajny, ale bez szału. Nie musiałem wreszcie oglądać walniętej Robin i jej sztucznych, wymuszonych, nieśmiesznych i żałosnych wrzasków na Patrice oraz jej innych debilnych zachowań więc to na duży plus. Również nawiązanie do Full House było spoko i kilka innych elementów. Jednak nie było jakoś fest śmiesznie i odcinek mnie szczególnie nie urzekł, więc daję mocne 4 od siebie Wink

02-06-2013, 09:54 PM
Niesamowite jest to, jak bardzo spodobał mi się utwór "P. S. I love you". Po prostu zakochałem się w Robin Daggers. Jak w czasie piosenki Ted mówi: "This is the most 1990 music video of all time", to mnie wyrwało się "Ted, kurwa, zamknij się i daj posłuchać". xD
02-07-2013, 04:17 PM
Mi się bardzo podobał odcinek uwielbiam temat Robin Sparkles Biggrin Ale tak jak wszystkich załamało mnie to że historia jak poznali się Marschal i Lily jest nie prawdziwa Sad dalej są dla mnie idealną parą ale zniszczyli mi to trochę. Zabawny temat Kanady : Wszyscy pamiętamy jakiego w tym dniu jedliśmy pączka hahaha Biggrin Świetne. Odcinek mnie wciągnął jak mało który z tego sezonu.

Cheap Trick Voises] I love everyone in this bar!! And we love you drunk Ted!!
That was Legen... whait for it....dary!! LEGENDARY!!!!Biggrin
02-08-2013, 10:15 PM
Najsłabsza Robin Sparkles ever. Serio, piosenka totalnie bezjajeczna, ale sam odcinek nie najgorszy.
Taki średniak na 3,5/6

When I'm sad I stop being sad and be awesome instead. True story Wink
02-09-2013, 11:23 AM
Zgadzam się z Barneyem_Stinsonem. Tak jak poprzedni odcinek był dla mnie zajebiaszczy, tak ten... Śmiałam się dużo bardziej na odcinku 'Go On' niż na tym. Program z Robin - szału nie było, choć scena z Alanem Thickiem super! Uwielbiam tego gościa i cieszę się jak wraca Smile Simon przyprawia mnie o obrzydzenie, jak Robin mogła szaleć na punkcie tego gościa, no naprawdę Razz Obsesja Barneya - słodka!

Historia Lily i Marshalla - życiowa Smile Pewnie wielu fanom złamali serce, ale mi się podobało, że tak to przedstawili. W końcu nie są tacy idealni Smile
02-10-2013, 12:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-10-2013 12:25 PM przez CamilleBlack.)
Hehe..Robin ma u mnie wielkiego plusa Biggrin Nawiązanie do grungeu świetne, tak się właśnie spodziewałam, że coś z nim będzie. Piosenka wpadła mi w ucho Wink
Spodobało mi się też to, że w odcinku było miejsce dla wszystkich. Dla Teda, który wreszcie zmierza w dobrym kierunku, dla Lily z Marshallem i Barneya. Wszystkie ich wątki były według mnie dopracowane i kilka razy głośno się śmiałam Biggrin
Odcinek świetny, ma u mnie mocną 5 Wink

Come to the dark side..we have apple pie Biggrin
03-12-2013, 07:53 PM
Pewnie nikt nie jest na tyle porąbany, zeby szukac video P.S. (niedostępnego na yt w naszym kraju ;p)
a tutaj psikus 1:30
ile sie nastukalem, zeby znalesc ten ulamek sekundy Biggrin

Załączone pliki Miniatury

04-01-2014, 03:58 PM
W pierwszej kolejności, chciałem się przywitać Biggrin
Forum czytam od dawna - na bieżąco po każdym odcinku, który obejrzę.
Odcinek niezły.
Obsesja Barneya - taka właśnie Barneyowska - tak jak już wcześniej wspomniano, rozwalała mnie fascynacja Kanadyjczyków pączkami i "każdy z nas pamięta, gdzie wówczas jadł pączka i z jaką polewą" Biggrin
Oraz "wynalezienie przez Kanadę Grungeu w 1996 Biggrin"
Piosenka PS I Love You - fajna, ale może dlatego, że lubię takie klimaty teledysków Wink

(03-12-2013 07:53 PM)Bury napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Pewnie nikt nie jest na tyle porąbany, zeby szukac video P.S. (niedostępnego na yt w naszym kraju ;p)

Nie samym YT człowiek żyje Biggrin
1 sekunda szukania w konkurencyjnym serwisie - i proszę bardzo Biggrin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: