Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HIMYM na wikipedii
09-08-2010, 03:18 PM
RE: HIMYM na wikipedii
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

opisy odcinków zaktywowane, brakuje tylko drugiego sezonu. Generalnie dobrze by było już zredagować treści, ale to dopiero jutro bo dziś nie mam za bardzo czasu. Chyba że ktoś by mógł to ogarnąć >?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-09-2010, 07:24 PM
Tak sobie myślałam, że można by również zrobić rozdział dotyczący adresów stron internetowych pojawiających się w serialu, a jest ich sporo Biggrin

[Obrazek: banner6_eqaqrp.png]
When I get sad I stop begin sad and be awesome instead. True story.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-15-2011, 07:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 08:57 PM przez Kondziu.)
Post do usunięcia.
02-22-2011, 01:23 AM
uzupelnilem 2 sezon, zaraz wezme sie za 6 + ogolne info o himym, streszczenie sezonow
07-04-2011, 10:33 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2015 08:58 PM przez Kondziu.)
Post do usunięcia.
12-27-2011, 12:04 PM
(09-09-2010 07:24 PM)iheartHIMYM napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Tak sobie myślałam, że można by również zrobić rozdział dotyczący adresów stron internetowych pojawiających się w serialu, a jest ich sporo Biggrin

Dobry pomysłSmile
01-19-2012, 06:57 PM
Hej Smile

Nie jestem tak stricte w temacie, ale prawie (stronka o serialu) , więc moze mi wybaczycie, tymbardziej ze jestem prawdziwym nowicjuszem Smile

Czy moglibyscie podrzucic jakas strone/stronki o serialu ?
Chodziloby mi o takie, ktore na biezaco wrzucaja jakies newsy, ciekawostki, sneak peeki, zwiastuny, spoilery, no wszystko ogólnie. Trochę poguglowałam, ale nic mi z tego nie wyszło.
( Mam nadzieję znaleźć coś na miarę zagubieni.pl - za czasów Lostów, absolutnie nie do pobicia w byciu na bieżąco! jeśli ktoś się orientuje Smile )

Piszę o tym dopiero teraz, bo dopiero miesiąc temu zaczęłam ogladać HIMYM, i do wczoraj, miałam odcineczki jeden za drugim w kolejce Yeah no a teraz czekać tydzień ?! nawet bez promo, bez sneak peeka ?! impossible! Smile
01-19-2012, 08:04 PM
Na forum jest tego od groma, wystarczy tylko powpisywać w wyszukiwarce, porozkminiać tematy, wątki itd. i masę tego znajdziesz Wink Poza tym Woogirl prowadziła bloga o HIMYMie i tam też było masę takich bajerów ( nie wiem czy dalej się tym zajmuje). Co szukania, odpowiednio wpisz w googlach i masa tego jest, ale zagranicznych stron, polskich raczej niewiele.
03-17-2014, 11:57 PM
Z tego co widzę na polskiej wikipedii to coś wam chyba nie poszło.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
"Wystarczy" "tylko" przetłumaczyć na polski Wink
03-18-2014, 12:08 PM
Forum nie uczestniczyło w edycji polskiej Wikipedii. Jeśli ktokolwiek coś zmieniał, to robił to na własną odpowiedzialność.

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: