Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 14: The Bracket
01-17-2010, 02:27 PM
Odcinek 14: The Bracket
Data premiery: 31 marca 2008

Cytat:Barneyowi przydarzają się dziwne rzeczy. Każda z podrywanych przez niego kobiet daje mu w twarz. W barze podchodzi do Lilly pewna kobieta i ostrzega ją przed Stinsonem biorąc ją za jego następną ofiarę. Ten postanawia zestawić ze sobą 64 kobiety, które najbardziej go nienawidzą i przy pomocy przyjaciół wybrać tą jedną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-17-2010, 02:34 PM
RE: Odcinek 14: The Bracket
Fajny odcinek. Potem się Britney Spears pojawi

"Whatever I start feeling sick I just stop being sick and be awesome instead. True story."
04-13-2012, 11:56 PM
Zauważyliście, że wśród kobiet, które na początku przypomina sobie Barney (zaraz po tym, gdy Lili mu powiedziała co zaszło) jest jedna staruszka? Na oko jakieś 80 lat xD
05-31-2012, 07:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-31-2012 07:33 PM przez CamilleBlack.)
Tak, zauważyłam. Właśnie dziś oglądnęłam ten odcinek jeszcze raz i udało mi się zatrzymać scenę na tej staruszce.
Może Barney się z nią przespał kiedy była młodsza albo postawił sobie jakieś wyzwanie np. przespanie się z kobietą ponad 50 lat albo było to coś w stylu ogrodniczek z odcinka 'The Window' ? Wink
A co do odcinka to akcja genialna, ale po obejrzeniu zawsze czuję ten niedosyt.
'The Bracket' kończy się wielkim znakiem zapytania .

Come to the dark side..we have apple pie Biggrin
06-03-2012, 01:11 PM
Wow, ja wczoraj oglądałem ten odcinek, ale nie zauważyłem żadnego staruszki... i chyba znam przyczynę <boobs>

Natomiast uwagę chciałbym zwrócić na jedną smieszną akcję w tym odcinku, zważając na fakt, że całość powtarzam już chyba 10 raz, wczoraj po raz pierwszy odkąd znowu odgrzewam HIMYMowego kotleta ryknąłem śmiechem, a scena która to spowodowała, to ta w której Barney udaje ślepca, kapitalna gra i ten zez tak znakomicie komponuje się w jego twarzą, na której mimika znakomicie odzwierciedla smutek spowodowany dysfunkcją oczu.

Kapitalna akcja, śmiałem się jak za pierwszym razem, odcinek w mojej opinii zasługuje na najwyższą notę
06-03-2012, 11:36 PM
@Raphawesome
Legendarny moment! Barney ślepiec Biggrin Powtarzałam ten moment z 20 razy Biggrin

[Obrazek: tumblr_lugakdkuS21qf11ovo11_250.gif][Obrazek: tumblr_lugakdkuS21qf11ovo3_250.gif][Obrazek: tumblr_lugakdkuS21qf11ovo8_250.gif][Obrazek: tumblr_lugakdkuS21qf11ovo7_250.gif]
10-25-2012, 10:41 PM
Świetny odcinek, i ta księga kobiet Barneya oraz koniec gdzie pisze wpis na bloga. Jestem ciekaw kto jest tym prześladowcą barneya ale to w późniejszych odcinkach odkryje.

[Obrazek: SPC0C.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-26-2012, 11:12 PM
(10-25-2012 10:41 PM)JimmyJazz napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Jestem ciekaw kto jest tym prześladowcą barneya ale to w późniejszych odcinkach odkryje.
Tęsknię za czasami kiedy oglądałam te odcinki pierwszy raz i nie wiedziałam co się potem wydarzy. Biggrin

[Obrazek: tumblr_meyv2xeEGv1qauy8so2_r1_500_large.gif]
10-27-2012, 12:35 PM
Ja na szczęście je po raz pierwszy przeżywam : D

[Obrazek: SPC0C.jpg]
05-18-2013, 02:15 AM
a czy ktos zwrocil uwage na muzyke z ostatnich minut kiedy Barney wpisuje tekst na bloga?
to muzyka z "Dougie Howsera" Smile - fajnie to powiazali, lubie takie smaczki
11-21-2013, 01:47 PM
W tym serialu pewne fakty są naprawde dobrze powiązane w sposób nie rzucający się w oczy Biggrin

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki., Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki., Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki..
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: