Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Ted płakał?
12-25-2012, 12:55 PM
Czy Ted płakał?
Ostatnio naszło mnie takie pytanie, często był smutny, ale czy płakał?
Chodzi mi o to, czy płakał przy którejś z jego dziewczyn?

[Obrazek: lebenslangerschicksalsschatzL.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-25-2012, 05:39 PM
RE: Czy Ted płakał?
(12-25-2012 12:55 PM)lech14 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Ostatnio naszło mnie takie pytanie, często był smutny, ale czy płakał?
Chodzi mi o to, czy płakał przy którejś z jego dziewczyn?

Pamiętam tylko scenę, jak go nastoletni Marvin pocieszał w wizji Barneya, jak był pojedynek, kto zostanie chrzestnym Biggrin Ale tak to, szczerze nie przypominam sobie...
12-25-2012, 07:13 PM
Rzeczywiście.. wczoraj oglądałem ten odcinek a nie pamiętałem.. ale w sumie to się nie wydarzyło..
Właściwie ciekawe czy Ted taki twardy czy mimo tego, że taki uczuciowy miał pewnien problem..

12-25-2012, 08:14 PM
Wydaje mi się, że Ted mimo że jest taki uczuciowy (i czasami zachowuje się jak mała dziewczynka Biggrin), to jest twardy i ciężko go tak do końca złamać. Przypomnijmy sobie scenę, jak Stella go porzuciła... Najpierw jak ją zobaczył, chciał jej ostro nawrzucać, ale ostatecznie i tak odpuścił sobie.
12-25-2012, 08:39 PM
Pomijając sceny z collegu, gdzie był jako Profesor X i nieraz tam płakał lub udawał, że płacze, to chyba nie... Ciekawe. Biggrin

[Obrazek: W8BwNOU.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-25-2012, 08:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-25-2012 08:43 PM przez lech14.)
No tak.. ale bo ja wiem czy o twardość tu chodzi.. może Robin ma rację, niby szuka przyszłej żony, matki dzieci, ale cały czas znajduje kobiety odbiegające od tych planów. Albo po prostu może nie płakał przy kobiecie ze względu na to, że już zbyt dużo wycierpiał i nie może uronić łzy choćby chciał. Albo się boi się do czegoś przyznać przed samym sobą?
Trochę Ted'a porównuję do siebie więc moje poglądy mogą być wypaczone, ale mam nadzieję, że nie ;P

A i jeszcze jedno: Stella tak jak Victoria do niego nie pasowała Biggrin

12-25-2012, 09:14 PM
Victoria pasowała, ale ta pierwsza. Nie ta teraźniejsza. Biggrin
__
@lech14
Nie to żebym się czepiała, ale nie za duża ta sygnaturka? xD

Cytat:11. Sygnatura (podpis) powinna być stosunkowo krótka - nie więcej, niż 6-7 linijek.

[Obrazek: x1bxfk.jpg]
12-25-2012, 09:23 PM
Tak, masz rację, ta Victoria z magicznej chwili tuż przed pocałunkiem była jak najbardziej Wink

A co do sygnaturki to ta wielkość to wersja na kwejka co dodałem, zaraz poprawię Biggrin

12-25-2012, 09:37 PM
Korci mnie żeby założyć konkurencyjny temat pt. "Czy Ted kichał?"
Co autor miał na myśli? Co stoi za tym pytaniem?
Poza tym wiadomo wszem i wobec, a Robert Smith poświęcił temu zagadnieniu nawet piosenkę - boys don't cry (przy krojeniu cebuli się nie liczy).

[Obrazek: 29bccc1.gif]
12-25-2012, 09:53 PM
Okej, przyznaję się, za tym pytaniem stoją osobiste rozterki Razz

Ale nie uważam, żeby to było zbędne pytanie czy bez sensu, mężczyźni płaczący tylko przy cebuli to stereotyp. Każdy jest inny.

12-25-2012, 10:00 PM
@lech: Moim zdaniem, on podświadomie takie przyciąga, bo do teraz, do momentu, gdy wypuścił Robin z rąk w 8x12, wciąż łudził się, że ona jest "the one" i po prostu nie był gotowy na nic poważnego.
12-25-2012, 10:07 PM
(12-25-2012 09:53 PM)lech14 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Okej, przyznaję się, za tym pytaniem stoją osobiste rozterki Razz
0k, to jeszcze Cię trochę za język pociągnę. Jakiego rodzaju osobiste rozterki? Płakać czy nie płakać? Razz
(12-25-2012 09:53 PM)lech14 napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Ale nie uważam, żeby to było zbędne pytanie czy bez sensu, mężczyźni płaczący tylko przy cebuli to stereotyp. Każdy jest inny.
Nie no, pamiętam, że jak kiedyś jeszcze na rowerze śmigałem, to mała muszka wpadła mi do oka i nie powiem, uroniłem łzę czy dwie.
A tak serio - dopytuję bo mnie zaintrygowało to pytanie. Nie ma szans żebyś zdradził co za nim stoi?

[Obrazek: 29bccc1.gif]
12-25-2012, 10:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-25-2012 10:17 PM przez lech14.)
Cóż, ja jestem przy 8x5 więc dopiero to zobaczę Razz Ale pewnie masz rację.. jakby nie patrzeć, gdy wyznał jej miłość w 7 sezonie to było to bardzo prawdziwe i głębokie. Choć ona zdecydowanie bardziej charakterem pasuje do Barney'a
Ted sam sobie mieszał w życiu sporo do tej pory, ale czy nie każdy czasem tak robi?
W sumie jak tak myślę.. to pewnie nie płakał, bo to jeszcze nie było "to". Zobaczę/ymy co będzie gdy pojawi się matka jego dzieci Wink

(12-25-2012 10:07 PM)bigfish napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.0k, to jeszcze Cię trochę za język pociągnę. Jakiego rodzaju osobiste rozterki? Płakać czy nie płakać? Razz
Płakać, jak ma się powód.. ale organizm, czy sam nie wiem co czasem odmawia, sam nie wiem o co chodzi Razz
(12-25-2012 10:07 PM)bigfish napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.A tak serio - dopytuję bo mnie zaintrygowało to pytanie. Nie ma szans żebyś zdradził co za nim stoi?
Jak wyżej + po prostu.. czasem gdy się zwierzam, czuję, że osoba mnie słuchająca odbiera mnie jakbym był niewiarygodny, gdyż nie potrafię uronić łzy. A przez zaśnięciem potem mam poduszkę mokrą.. I tak pomyślałem, że Ted też nie płakał przy ważnych dla niego osobach. O co tu chodzi? To mnie nurtuje.

Ale dobra, to temat nie o mnie i Ted'zie, tylko o Ted'zie! Biggrin

12-25-2012, 10:41 PM
Jak to nie? Płakał na weselnych toastach Biggrin classic Schmosby ;P
12-26-2012, 12:06 AM
i na pogrzebie taty Marshalla ^^

[Obrazek: 11joo3k.png]
12-26-2012, 12:15 AM
Rzeczywiście! Biggrin
Cóż, może nie do końca mi o to chodziło, ale to wyjaśnia w sumie sprawę, tak po prostu są zbudowane seriale Wink

(btw., Sergeant, świetny avatar Wink )

12-26-2012, 11:56 PM
I w odcinku "Robin 101" Ted mówi Barney'owi żeby nigdy, ale to nigdy nie płakał przy Robin, a już zwłaszcza trzy razy. Z czego wynika, że płakał przy Robin i nie była to dobra rzecz Smile
12-27-2012, 02:18 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2012 02:18 AM przez PiotrJasiu95.)
@muffin

Trzeci raz tamtej nocy ;D
09-12-2013, 06:15 PM
Płacz przy toastach był legendarny. Kiedyś na czyjeś pogrzeby wynajmowało się płaczki. Może Ted dorabiał sobie na weselach jako płaczka na wynajęcie ;-) Nie no, oczywiście że nie. Ale pamiętam, że było mi go wtedy bardzo, bardzo szkoda. Dogadałabym wszystkim, którzy się z niego śmiali. Ted jest wrażliwy - owszem. Czasami wydaje mi się, że przyszło mu za szybko dorosnąć i cząstka dziecka - a dokładniej syndrom małej dziewczynki - jeszcze została. Ale Ted może jeszcze z tego wyrośnie. W ósmym sezonie zauważyłam znaczną różnicę. Wiem jak to brzmi, głupio napisać, że trzydziestolatek dorasta, ale tak właśnie jest. Natomiast Marshall chyba nigdy nie dorośnie ;-)
09-15-2013, 07:00 PM
Dla mnie mocnym akcentem był monolog Teda przed matką w odcinku 8x20 Time Travelers, gdzie wyobraża sobie co powinien zrobić w tamtym czasie. Co prawda nie były to rzewne łzy, ale mnie powaliły na łopatki. Jeden z kilku momentów serialu, który bardzo intensywnie przeżyłem.

[Obrazek: ytOlr1H.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: