Witaj,
zapraszamy do aktywnego udziału w życiu forum!

Odpowiedzi na nurtujące pytania:
Kiedy następny odcinek?
Odpowiedź: Sprawdź tutaj.

Kiedy napisy?
Nie zajmujemy się tworzeniem i dystrybucją napisów. Jest wiele innych stron (np. napisy24.pl), gdzie można na bieżąco śledzić postęp prac.

Gdzie mogę obejrzeć serial?
Jak poznałem waszą matkę Online
Ekipa Forum.

[-]
Współpraca
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami - napisz Prywatną Wiadomość do hultek

.
Ankieta: Jak oceniasz odcinek (skala szkolna)
1
2
3
4
5
6
[Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odcinek 4 - The Stinson Missile Crisis
10-08-2011, 10:52 AM
RE: Odcinek 4 - The Stinson Missile Crisis
Odcinek fajny, ale taki trochę zapchajdziura. Dobrze, że każdy z paczki był równie ważny w tym odcinku.

To jest taniec, to jest życie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2011, 02:22 PM
xxl, ciekawe ciekawe.
Całość trzyma się "kupy" ale zakładając, iż USA to związek N&B, wtedy jako Kubie i silosów rakietowych pozostają tylko BDSy.
Wtedy całość nabiera innego znaczenia.

Z kolei co do drugiego podtextu można uznać, że Kuba (BDS) i USA (Barney&Nora)
Barney od tego momentu już nigdy nie skorzysta z BDS czy rzeczy w tym stylu, a to znaczy że już nidgy nie zobaczymy starego Barneya wyrywacza.

Aczkolwiek w serialu dużo się zmienia nie można odrzucić twojej wersji Wink

Gratuluję powiązania tytułu odcinka do historycznego wydarzenia Wink
10-08-2011, 02:53 PM
nie dla mnie gratulacje się należą, ale spoko, wezme je na klate, bo skromny jestem Yeah
10-08-2011, 09:56 PM
Nie rozumiem, dlaczego ludzie ciągle i ciągle usilnie widzą wersję "Robin i Barney na zawsze"... Może zdarzy im się jakiś wyskok, romansik itp. ale ostatecznie Barney będzie z Norą, albo jakąś inną nową panną! Wszyscy myślą że Barneyowi została do wyboru Robin or Nora, a głupotą jest chwalić dzień przed zachodem słońca Wink Co do wersji Barney i Robin - BEZ SENSU! Barney sam powiedział że to nie ma sensu, związek ich wyniszczał wzajemnie i nic z tego będzie, poza tym ja osobiście prędzej widzę wersję Ted i Robin niż Barney i Robin, między nimi nie było ani krzty chemii, poza tańcem który ostatnio odwalili. A to właśnie Robin z Tedem tworzyli ciekawą parę i tam była chemia, to miało ręce i nogi, nie wiem dlaczego ludzie się tak usrali na to by Swarleya ze Sparkles swatać... Mam nadzieję, że swoim wywodem nikogo nie uraziłem, ale jak czytam wszędzie teksty: ale i tak barney będzie z robin itp. to mi się robi niedobrze. Z resztą jak znam scenarzystów, to pewnie tak to wszystko zakręcą że te teorie będą o kant dupy rozbić, uważam że wszyscy za bardzo wierzycie w to że Barney będzie z Norą albo Robin ;>
10-08-2011, 11:26 PM
teoria xxl rzeczywiście całkiem możliwa, ciekawe tylko jak dalej wykorzystają ją twórcy

New is always better
10-10-2011, 01:59 PM
Ogólnie jako całość oceniam odcinek na 4, złamali Robin a od 1 sezonu pokazywali jaka twarda z niej sztuka nie pamiętam odcinka, ale w którymś nawet Ted jej powiedział, że nie czuł się przy niej mężczyzną.

Miała się ciągle ona twardo trzymać, xxl zepsułeś mi humor i nadal liczę, że twoja teoria się nie sprawdzi.
Najlepsze co było to zachowanie Teda które ukazuje znów że zacznie szukać swojej miłości.
05-29-2013, 05:17 PM
strona która jest pokazana na filmiku reklamowym Barney'a naprawdę istnieję
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: