Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother

Pełna wersja: Josh Radnor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Joshua "Josh" Radnor urodził się 29 lipca 1974 roku w Columbus mieszczącym się w stanie Ohio. Dorastał w Bexley, gdzie uczęszczał do żydowskiej szkoły dziennej. Ukończył Bexley High School i Kenyon College, gdzie szkolny wydział teatralny wystawił go do nagrody Paula Newmana.

Obecnie Josh mieszka w Los Angeles. W sierpniu 2008 roku zaczął spotykać się z aktorką Lindsay Price, niestety związek zakończył się po 14 miesiącach znajomości.

Kariera Randora to głównie serial, który przyniósł mu największy rozgłos, czyli Jak poznałem Waszą matkę w którym występuje od 2005 roku.
Oprócz tego grywa w sztukach teatralnych. Zaliczył również małą rolę w komedii dla nastolatków - Not Another Teen Movie z 2001 roku.

Ciekawostki:
- Aktor mierzy 183 cm wzrostu.
- Jest uczulony na psią sierść.
- Ma na swoim koncie nominację do nagrody Grand Jury Prize z 2010r.

[Obrazek: 85ef8944b50754bb0b883ae243f44009aeb11325...a69339.jpg]
rozkręca się ostatnio jego gra aktorska w Jak poznałem Waszą matkę Smile. Np. nie podobało mi się wcześniej to jak grał pijanego a teraz idzie mu naprawdę dobrzeSmile
no srednio gra. poczatek serialu w ogole tragedia w jego wykonaniu ;p teraz no juz doświadczenie ;p w koncu 5 sezonow ;p
według mnie nieżle występuje od pierwszego odcinka Smile
mnie tez na poczatku za bardzo sie nie podobal, ale teraz... coraz lepiejSmile
ma tyle samo wzrostu co ja xD
a tak na serio to spoko jest ale nie jest moim ulubionym
Ogólnie go lubię, ale w pineapple incident był beznadziejny. Chyba gorzej nie mógł
zagrać pijanego TedaRazz.

Cytat:rozkręca się ostatnio jego gra aktorska w Jak poznałem Waszą matkę Smile. Np. nie podobało mi się wcześniej to jak grał pijanego a teraz idzie mu naprawdę dobrzeSmile
Można by napisać jakiś artykuł o ulepszaniu gry aktorskiej z głównym przykładem pijanego TedaRazz

Zabawny jest, czasem taki chłopczyk z niego;].
Widać po nim że czyni postępy.
Moja ulubiona postać filmowa.
Ma dziwny,śmieszny nos. Biggrin
Te swoją drogą szoda ,że nie wyszło mu z tą Lindsay -> dobra sztuka.
nie znam się na aktorstwie, ale można gościa polubić przez styl jego gry i rolę jaką dostał (pasuje do niego i jego wyglądu bądź, co bądź). Szkoda, że nie ma wzięcia w filmach długometrażowych bo obejrzałbym sobie jego postać w jakimś chociażby amerykańskim romansidle. Żydowska szkoła??? Cool !
Moja druga ulubiona postać. Dobry przyjaciel, dobry aktor. Mój najbardziej ulubiony odcinek to ten, w którym znajdują meksykańskiego sobowtóra Teda. Widać po nim postępy w aktorstwie. Smile
Fajnie gra w swoim własnym filmie "Happythankyoumoreplease" x)
Nie wiem czy ktoś już to pisał na forum, ale Josh będzie w na Off Plus Camera w tym roku w Krakowie Wink
tak?ooo to juz wiem gdzie pojadeSmile
widzieliście co Josh zamieścił na swoim tt ?

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.

miłe to Smile
Ha! I trafny komentarz pod spodem "That's a lot of women you gotta marry." ;-) Kurcze, szkoda że nie udało mi się go spotkać, bo jestem w Krakowie bardzo często. Chociaż z drugiej strony.. Znając mnie i fakt, że najpierw mówię a potem myślę chyba nie byłoby z tego nic dobrego. Goddammit!
Oo, słodki post Smile Mam nadzieję, że wpadnie jeszcze do Polski!
Przekierowanie