Forum serialu: Jak poznałem waszą matkę - How I Met Your Mother

Pełna wersja: Odcinek 11: Little Minnesota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Data premiery: 15 grudnia 2008

Cytat:Młodsza siostra Teda przyjeżdża do niego na święta. Okazuje się, że chce podjąć pracę i zamieszkać w NY. Ted nie jest co do tego przekonany. Tymczasem Marshall zabiera Robin do swojego ulubionego baru. W odcinku tym Barney śpiewał o siostrze Teda w takt kolęd.
Pioseneczki najlepsze z całego odcinka. Giggle Rotfl
śpiewanie niezłe, ale niezłe też jest w 5 sezonie, jeden z odcinków to istny musical
Kolędy Barney'a rządzą Biggrin
Albo podobało mi się jeszcze śpiewanie 'Let's go to the Mall" przez Marshalla! Biggrin
Biorąc pod uwagę tyle nie potrzebnych wątków jakie się do tej pory przewineły w serialu, uważam, że serial stracił potencjał, że nie wykorzystano przeprowadzki Hether do NYC by stała się częścią gangu, myśle że włączenie jej do paczki mogło być ciekawym posunięciem.
himym jest juz po prostu nudne i tyle
Macie oczywiście swoje zdanie, ale jak dla mnie to, że nic się nie zmienia, scenarzyści trzymają się mniej więcej tej samej formuły dodając tylko nowe wątki i tak dalej to akurat plus dla serialu.. Nie wiem, czego w sumie oczekujecie, ale przecież stała paczka głównych bohaterów przez przynajmniej 7-8 sezonów to mniej więcej reguła w większości seriali komediowych tego typu. Zwykle, gdy zaczyna się mieszać, zmieniać coś, wywracać do góry nogami, wymieniać bohaterów albo ich dodawać to wtedy dopiero serial zaczyna się kwasić i to już nie jest to.

Zresztą, ja postrzegam HIMYM za komediowy serial, który oglądam przede wszystkim dlatego, że lubię ten typ humoru, który tam serwują. Wątek matki dodaje tylko dodatkowy bodziec ciekawości. Smile Pamiętajmy, że w takich serialach wszystkie zagrywki fabularne i nowe sytuacje mają rodzić tylko kolejne gagi sytuacyjne i śmieszne sceny.

Chyba, że już ich nie odnajdujecie w serialu, to ok, ale jak dla mnie to co sezon humor tylko się poprawia; na przykład w pierwszych dwóch sezonach niewiele było poza wątkami z Barneyem śmiesznych scen. Jedyną cechą Teda jaką znaliśmy było to, że jest romantykiem, poza tym był zupełnie nijaki. Teraz może zrobili z niego przesadną ciapę, ale przynajmniej można się z tego śmiać. Biggrin
(08-28-2012 07:26 PM)Metalhead napisał(a): Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki.Macie oczywiście swoje zdanie, ale jak dla mnie to, że nic się nie zmienia, scenarzyści trzymają się mniej więcej tej samej formuły dodając tylko nowe wątki i tak dalej to akurat plus dla serialu.. Nie wiem, czego w sumie oczekujecie, ale przecież stała paczka głównych bohaterów przez przynajmniej 7-8 sezonów to mniej więcej reguła w większości seriali komediowych tego typu. Zwykle, gdy zaczyna się mieszać, zmieniać coś, wywracać do góry nogami, wymieniać bohaterów albo ich dodawać to wtedy dopiero serial zaczyna się kwasić i to już nie jest to.

Zresztą, ja postrzegam HIMYM za komediowy serial, który oglądam przede wszystkim dlatego, że lubię ten typ humoru, który tam serwują. Wątek matki dodaje tylko dodatkowy bodziec ciekawości. Smile Pamiętajmy, że w takich serialach wszystkie zagrywki fabularne i nowe sytuacje mają rodzić tylko kolejne gagi sytuacyjne i śmieszne sceny.

Chyba, że już ich nie odnajdujecie w serialu, to ok, ale jak dla mnie to co sezon humor tylko się poprawia; na przykład w pierwszych dwóch sezonach niewiele było poza wątkami z Barneyem śmiesznych scen. Jedyną cechą Teda jaką znaliśmy było to, że jest romantykiem, poza tym był zupełnie nijaki. Teraz może zrobili z niego przesadną ciapę, ale przynajmniej można się z tego śmiać. Biggrin
Pwned sam bym tego lepiej nie ujął Wink
ale czy zrobili z Teda taką znowu ciapę to nie wiem. potrafi nieźle zaszaleć. 4 odcinek 5 serii Wink początkowo faktycznie ciapa, ale to cudeńko, które zdobył na końcu + wiersz - poezja Biggrin
Właśnie zabrałam się za oglądanie od początku HIMYM. Ciekawi mnie, czy jeszcze kiedykolwiek Heather się pojawi. W końcu przeprowadziła się do NY, myślałam, że trochę pobawi się z paczką, a ona po jednym odc. zniknęła. Razz Fajna z niej postać była!
“Nếu được sinh ra một lần nữa, em muốn là một cái cây. Vì khi đã được trồng xuống đất thì sẽ không thể chuyển dịch đi đâu được nữa. Nếu vậy đồng hồ đôi casio thì sẽ không bao giờ phải rời xa những người mà mình yêu quý” - Song Hye Kyo. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się, klikając tutajby móc widzieć linki. - Chúc các bạn một ngày làm việc vui vẻ nhé Smile
Przekierowanie